Między nią a Kasprzyk często "iskrzy". Czy Iwona Pavlović dogaduje się z nowym jury "Tańca z Gwiazdami"?

21.04.2024 13:48, aktual.: 21.04.2024 14:21

Iwona Pavlović od wielu lat jest twarzą "Tańca z Gwiazdami". Jako jedyna ze składu sędziowskiego jest w programie od samego początku. Jak dogaduje się z nowymi jurorami?

Iwona Pavlović sędziuje w "Tańcu z Gwiazdami" od wielu lat. Program najpierw był emitowany w latach 2005–2011 na antenie telewizji TVN oraz w latach 2014–2022 i od 2024 na Polsacie. W rozmowie z Karoliną Motylewską zdradziła, jak dogaduje się z nowym jury.

Iwona Pavlović o nowym jury "Tańca z Gwiazdami"

W tej edycji w składzie jurorskim poza Iwoną Pavlović są także: Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Jan Wygoda. Nie da się ukryć, że od czasu do czasu na ekranie można wyczuć pikantną atmosferę pomiędzy Iwoną a Ewą. Jak dogaduje się z pozostałymi jurorami?

Jestem zachwycona tym jury. Aczkolwiek ciężko mówić o czymś, jak się siedzi w środku. Mi się podoba, podoba mi się nasza różnorodność i to, że każdy jest inny, ale jednak jakiś. Nie ma tutaj takiej obojętnej osoby. Każdy ma coś do powiedzenia, do zaproponowania.

Czy nowe jury "Tańca z Gwiazdami" daje radę w nowej roli?

Jej zdaniem jury daje sobie radę, ale jednocześnie uważa, że decydujący głos należy do telewidzów.

Mi się to bardzo podoba, bo ja też jestem taka podekscytowana, cały czas siedzę gotowa, dajemy sobie dużo energii. Ja oceniam dobrze to jury. Ale to publiczność, która nas ogląda musiałaby się wypowiedzieć.

Jesteście fanami nowego jury?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także