Monika Miller pozuje na plaży. Fani patrzą na tatuaże w osobliwym miejscu

Monika Miller pozuje na plaży. Fani patrzą na tatuaże w osobliwym miejscu

Monika Miller w stroju kąpielowym (fot. Instagram)
Monika Miller w stroju kąpielowym (fot. Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
27.09.2023 14:20

Monika Miller pokazała odważne zdjęcie w stroju kąpielowym. Jak się okazuje, ma tatuaże nawet na pośladkach!

Monika Miller jest wnuczką byłego premiera i lidera SLD, Leszka. 28-latka realizuje się jako modelka i aktorka. Aktualnie możemy oglądać ją w serialu "Gliniarze", gdzie wciela się w postać Żanety Kujawskiej – biegłej z cyberprzestępczości.

Niedawno młoda piękność zelektryzowała opinię publiczną smutnym wyznaniem na temat swojej walki z chorobą afektywną dwubiegunową.

Każdy z nas ma lepsze i gorsze dni. Życie z dwubiegunówką nie jest łatwe, ale trzeba sobie jakoś radzić, innego wyjścia nie ma – zaczęła. Wiem, jak to jest codziennie wymuszać uśmiech i wprost błyszczeć pozytywną energią, wiem, jak to jest nie móc wstać z łóżka i nie czuć żadnego sensu życia. Wiem, jak to jest codziennie brać garść tabletek, aby przeżyć kolejny dzień. I tak dzień za dniem mijają tygodnie, miesiące, lata…

Monika Miller zapozowała na plaży

Pod koniec września Monika wybrała się na wczasy do Egiptu, skąd zamieszcza relacje w mediach społecznościowych. Do nowego zdjęcia zapozowała w stroju kąpielowym. Specjalnie na jego potrzeby odwróciła się tyłem do obiektywu. Niemal wszyscy komentujący zwrócili uwagę na jedno – że tatuaże ma nawet na... pośladkach.

Monika Miller w stroju kąpielowym (fot. Instagram)
Monika Miller w stroju kąpielowym (fot. Instagram)© Instagram

Monika Miller o swoim związku

Na co dzień Monikę wspiera jej partner, Pavlo, który jeszcze nie do końca został zaakceptowany przez dziadka dziewczyny. Główna zainteresowana opowiedziała o tym w wywiadzie dla Jastrząb Post. Oddajmy jej głos:

Mój dziadek do tej pory ma problemy z tym, żeby zaakceptować mojego teraźniejszego partnera. Nie chodzi tutaj o to, że mu się nie podoba, czy się nie dogadują, tylko tak bardzo przywiązał się do poprzedniego, że jest mu ciężko zaakceptować pewne zmiany

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także