Monika Richardson oceniła karierę polityczną Szymona Hołowni i zapędy Krzysztofa Stanowskiego. "Chyba z konia spadł"

08.02.2024 11:38, aktual.: 08.02.2024 16:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Richardson ma dość zdecydowane poglądy polityczne, których nie ukrywa. Jak oceniła karierę polityczną Szymona Hołowni? Oceniła też plotki na temat startu Krzysztofa Stanowskiego w wyborach prezydenckich. Co powiedziała na ten temat?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Monika Richardson o Krzysztofie Stanowskim jako prezydencie Polski

Monika skomentowała plotkę, według której Krzysztof Stanowski ma pomysł, by kandydować w wyborach prezydenckich. Co wyznała na ten temat dziennikarka?

Chyba z konia spadł. To chyba głupi pomysł. Polityk to zawód. To trzeba umieć. Tak jak prezenter telewizyjny, tak jak influencer. To jest zawód, trzeba się go nauczyć i mieć kompetencje.

Monika Richardson przekazała też swoją myśl na temat innych osób, które zaczynają karierę polityczną, choć zaczynały pracę w show-biznesie.

Ja wiem, że dziennikarze przechodzą do świata polityki, ale to bardzo długa, żmudna droga i to się często nie udaje.

Szymon Hołownia według Moniki Richardson

Jeśli kariera polityczna powinna być poprzedzona studiami i wybrana jako pełnoprawny zawód danej osoby, co z tymi, którym się udało? Co w takim wypadku na przykład z Szymonem Hołownią? Jak Monika Richardson ocenia jego postać w polskiej polityce?

To jest akurat przypadek człowieka, któremu się udało. Przeszedł ze świata prezenterstwa czy showmenów do świata polityki. Transfer bardzo udany.

Podzielacie zdanie Moniki?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także