Monika Richardson oceniła karierę polityczną Szymona Hołowni i zapędy Krzysztofa Stanowskiego. "Chyba z konia spadł"

Monika Richardson oceniła karierę polityczną Szymona Hołowni i zapędy Krzysztofa Stanowskiego. "Chyba z konia spadł"

08.02.2024 11:38, aktualizacja: 08.02.2024 16:14

Monika Richardson ma dość zdecydowane poglądy polityczne, których nie ukrywa. Jak oceniła karierę polityczną Szymona Hołowni? Oceniła też plotki na temat startu Krzysztofa Stanowskiego w wyborach prezydenckich. Co powiedziała na ten temat?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Monika Richardson o Krzysztofie Stanowskim jako prezydencie Polski

Monika skomentowała plotkę, według której Krzysztof Stanowski ma pomysł, by kandydować w wyborach prezydenckich. Co wyznała na ten temat dziennikarka?

Chyba z konia spadł. To chyba głupi pomysł. Polityk to zawód. To trzeba umieć. Tak jak prezenter telewizyjny, tak jak influencer. To jest zawód, trzeba się go nauczyć i mieć kompetencje.

Monika Richardson przekazała też swoją myśl na temat innych osób, które zaczynają karierę polityczną, choć zaczynały pracę w show-biznesie.

Ja wiem, że dziennikarze przechodzą do świata polityki, ale to bardzo długa, żmudna droga i to się często nie udaje.

Szymon Hołownia według Moniki Richardson

Jeśli kariera polityczna powinna być poprzedzona studiami i wybrana jako pełnoprawny zawód danej osoby, co z tymi, którym się udało? Co w takim wypadku na przykład z Szymonem Hołownią? Jak Monika Richardson ocenia jego postać w polskiej polityce?

To jest akurat przypadek człowieka, któremu się udało. Przeszedł ze świata prezenterstwa czy showmenów do świata polityki. Transfer bardzo udany.

Podzielacie zdanie Moniki?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także