"Must Be The Music" wraca na antenę Polsatu. Co na to Elżbieta Zapendowska?

Must Be The Music wróci do ramówki Polsatu w 2025 roku
Must Be The Music wróci do ramówki Polsatu w 2025 roku
Źródło zdjęć: © AKPA | fot.M.Baranowski

03.06.2024 07:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Must Be The Music" wraca na antenę Polsatu! Po kilku latach przerwy, ten uwielbiany przez widzów talent show ponownie zagości na ekranach. Jedną z wielu niewiadomych pozostaje skład jury. Do sprawy postanowiła się odnieść Elżbieta Zapendowska.

"Must Be The Music. Tylko muzyka" to jeden z najbardziej popularnych talent show w Polsce, który od swojego debiutu w 2011 roku zyskał ogromną rzeszę fanów. Program, emitowany przez telewizję Polsat, przyciągał widzów nie tylko za sprawą niezwykłych talentów muzycznych, ale także charyzmatycznych prowadzących i surowych, ale sprawiedliwych jurorów. Po zakończeniu emisji w 2016 roku, wielu widzów z tęsknotą wspominało emocjonujące występy i momenty wzruszeń.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To już pewne! "Must Be The Music" wróci na antenę Polsatu

"Must Be The Music. Tylko muzyka" powraca! Popularny program telewizyjny typu talent show, który zdobył serca milionów Polaków, znów zagości na antenie Polsatu. Program, który zadebiutował 5 marca 2011 roku i zakończył swoją emisję 8 maja 2016 roku, doczekał się aż jedenastu edycji. Prowadzący Maciej Rock i Paulina Sykut-Jeżyna przyciągali przed telewizory rzesze widzów, a uczestnicy zachwycali swoimi talentami muzycznymi.

Podczas Polsat Hit Festiwal Edward Miszczak, obecny dyrektor programowy stacji, ogłosił, że "Must Be The Music" wróci do ramówki w 2025 roku. To z pewnością ekscytująca wiadomość dla fanów programu, którzy z niecierpliwością czekają na nowe talenty i emocjonujące występy.

Kto znajdzie się w składzie jury?

Na razie nie zostały podane żadne szczegóły dotyczące nowej edycji "Must Be The Music" - ani kto miałby go prowadzić, ani kto zasiadłby w jury. Wszyscy zastanawiają się, kto zasiądzie na jurorskich krzesłach i będzie oceniać uczestników nowej edycji show.

Czy Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba zasiądą w jury programu?
Czy Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba zasiądą w jury programu?© AKPA | Jacek Kurnikowski

Serwis Plotek postanowił zapytać Elżbietę Zapendowską, legendarną ekspertkę od emisji głosu i byłą jurorkę programu, kogo widziałaby w nowym składzie jury. Jej odpowiedź była jednoznaczna:

To jest bardzo trudne pytanie. W tym programie z czterech siedzeń, które tam są wolne, powinien być na pewno muzyk. Taki, który i zrozumie kwartet smyczkowy, który zagra coś i muzyk, który oceni na przykład orkiestrę dętą czy zupełnie jakąś odjechaną, inną formę ekspresji muzycznej. (...) Adam Sztaba jest świetnym wyborem, nie wiem, czy się do niego zwrócą i czy w ogóle on podejmie próbę. Mało jest takich ludzi w Polsce. To jest ryzyko, to jest hejt, wiem, co ja przeszłam przez to, że starałam się mieć własne zdanie i odważnie czasami powiedzieć parę słów. To nie jest miłe - wyznała ekspertka.

Słowa Elżbiety Zapendowskiej podkreślają, jak ważne jest dobranie odpowiednich jurorów, którzy nie tylko będą posiadać ogromną wiedzę muzyczną, ale również będą gotowi na wyzwania i presję związaną z byciem w centrum uwagi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także