"Na wspólnej". Gdzie podziała się Anna Cieślak? Dobra wiadomość dla fanów

"Na wspólnej". Gdzie podziała się Anna Cieślak? Dobra wiadomość dla fanów

Anna Cieślak, Edward Miszczak (fot. KAPiF)
Anna Cieślak, Edward Miszczak (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
20.11.2023 15:10, aktualizacja: 20.11.2023 16:05

"Na wspólnej". Widzowie serialu od roku zastanawiają się, co dzieje się z Anną Cieślak. Czy faktycznie opuściła TVN razem ze swoim mężem, Edwardem Miszczakiem? Odpowiedź na to pytanie jest już znana. Fani aktorki z pewnością się ucieszą.

Anna Cieślak zaliczyła swój debiut w Na wspólnej 10 lat temu, kiedy to pierwszy raz pojawiła się w roli Joanny. Zdołała ona zyskać sporą rozpoznawalność i sympatię wśród widzów serialu, dzięki czemu stała się jedną z najlepiej kojarzonych aktorek z nim związanych. Od długiego czasu jednak próżno szukać jej w nowych odcinkach telenoweli. Co się z nią stało?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Joanna Krupa o samodzielnym macierzyństwie i planach na święta

"Na wspólnej". Anna Cieślak wróci?

Zniknięcie Anny Cieślak z nowych odcinków Na wspólnej pokrywało się z odejściem jej męża, Edwarda Miszczaka, z TVN-u. Były dyrektor stacji objął tą samą posadę w Polsacie. Postać odgrywana przez jego żonę przestała pojawiać się nawet w czołówce.

To skłoniło wielu fanów produkcji do zastanowienia się nad tym, co faktycznie wydarzyło się z Cieślak. Wiadomo, że aktorka przeprowadziła się do Szwajcarii. Czy będzie można jednak jeszcze zobaczyć ją w kultowej już telenoweli?

Dobra wiadomość dla widzów

Wszyscy, którzy czekają na jej powrót, mogą czuć się usatysfakcjonowani. Jak udało się dowiedzieć Plotkowi, Anna Cieślak już powróciła na plan serialu.

Anna Cieślak wróciła na plan. Nawet tydzień temu nagrywała sceny. Pierwszy raz po przerwie widzowie powinni zobaczyć ją na przełomie stycznia i lutego. Jej długa nieobecność wynikała z prośby aktorki, która ostatnio była pochłonięta innymi wyzwaniami aktorskimi. Na razie Joanna będzie dalej z Misią w Szwajcarii - przekazał informator serwisu.

Czekacie na jej powrót?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Zobacz także