"Na wspólnej", odcinek 3708. Alan nie odpuszcza. Ola straci dziecko?

"Na wspólnej", Marta Wierzbicka
"Na wspólnej", Marta Wierzbicka
Źródło zdjęć: © KAPiF

16.10.2023 16:40, aktual.: 16.10.2023 16:58

"Na wspólnej". Co wydarzy się w odcinku 3708 popularnego serialu? Zniecierpliwiony Alan pozna adres Oli i zrobi wszystko, aby odebrać jej dziecko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Kaczorowska podsumowała pięć lat małżeństwa. Chciałaby kolejne dziecko?

Już 18 października o godzinie 20:15 na antenie TVN będzie można zobaczyć 3708. odcinek popularnej telenoweli "Na wspólnej". Jakie sytuacje tym razem zaskoczą widzów? Okazuje się, że pewne wydarzenia mogą okazać się punktami zwrotnymi dla fabuły serialu.

"Na wspólnej". Alan zdobywa adres Oli

Zniecierpliwiony Alan zarzuca wynajętej przez siebie detektyw, że nie wypełnia swoich obowiązków w szybkim tempie. Przyciśnięta do muru kobieta decyduje się zapytać znajomych Oli, aby namierzyć przychodnię, do której udała się razem z dzieckiem. Udaje jej się ją znaleźć.

Alan wynajmuje ludzi, którzy razem z nim udają się pod wskazany adres. Tam dochodzi do niebezpiecznej dla Oli sytuacji. Czy Novak odbierze jej dziecko?

Szark w końcu odnaleziony, a Natlia podważa decyzję

Na poszukiwania zaginionego Szarka udaje się jego przyjaciel, Bogdan. Odnaleziony w ciężarówce mężczyzna wyznaje, że nadal boli pewna sytuacja z przeszłości. Partnerka rozstała się z nim po tym, gdy dowiedziała się, że urodzi jego dziecko.

Natalia będzie musiała zmierzyć się z wątpliwościami po przyjęciu oświadczyn Bruna. Pomimo jego gorących zapewnień, że wszystko się ułoży. U Bergowej sprawy też mogą skomplikować się po tym, gdy zdecyduje się na test ciążowy.

Jesteście fanami Na wspólnej?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Zobacz także