TYLKO U NAS! Nabrał wody w usta po pytaniu o Kaźmierską. Enigmatyczna odpowiedź Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz tajemniczo o Kaźmierskiej (fot. KAPiF)
Krzysztof Ibisz tajemniczo o Kaźmierskiej (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

16.05.2024 09:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" wzbudził ogromne kontrowersje w mediach. Zapytaliśmy Krzysztofa Ibisza o komentarz w tej sprawie. Odpowiedź może zbić z pantałyku.

Ostatnia edycja "Tańca z Gwiazdami" nie minęła bez dużej afery. Udział Dagmary Kaźmierskiej był szeroko komentowany w mediach, w szczególności po tym, gdy wypłynęły szokujące informacje z sądu. Gwiazda "Królowych życia" miała namawiać do przemocy sek*ualnej w prowadzonym przez siebie domu publicznym.

Zapytaliśmy Krzysztofa Ibisza, prowadzącego programu, o komentarz w sprawie Dagmary. Co powiedział?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tajemnicza odpowiedź Krzysztofa Ibisza

Osoby, które spodziewały się bardziej rozbudowanej odpowiedzi, mogą poczuć się rozczarowane. Prezenter raczej nie zamierzał udzielać dłuższego komentarza w kontrowersyjnej sprawie. Na pytanie o Kaźmierską rzucił tylko wymijające:

Pomidor.

Krzysztof Ibisz o tegorocznych wynikach "Tańca z Gwiazdami"

Znacznie bardziej rozmowny okazał się jednak wtedy, gdy miał pochwalić się tegorocznymi wynikami "Tańca z Gwiazdami". Te, w porównaniu z poprzednimi, mogą budzić podziw.

To wielka przyjemność, że byliśmy świadkami powrotu "Tańca z Gwiazdami". Kiedy czytam w mediach, że ta edycja miała średnio 600 tys. więcej widzów niż poprzednia, to mówię, że to jest to. Że państwo pokochali ten program, że mieliśmy najwyższy możliwy poziom taneczny w ostatnich odcinkach. Ludzie się odnaleźli. Tam każdy z finalistów mógł wygrać, ale jak ja zobaczyłem freestyle Anity, to po prostu miałem miękko w nogach - przekazał.

Ibisz zapowiedział również, że widzowie Polsatu będą mogli liczyć na kontynuację programu. Ruszyły pracę nad kolejną edycją.

To była wspaniała, niezapomniana edycja, ale teraz pracujemy nad kolejną i postaramy się, aby widzowie jeszcze bardziej pokochali ten program.
Dagmara Kaźmierska uczestniczyła w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Dagmara Kaźmierska uczestniczyła w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)© KAPiF
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także