"Najlepszy taniec całej edycji". Roxie Węgiel zdeklasowała konkurencję w "Tańcu z gwiazdami"

"Najlepszy taniec całej edycji". Roxie Węgiel zdeklasowała konkurencję w "Tańcu z gwiazdami"

Roxie Węgiel podbiła serca widzów i jurorów "Tańca z gwiazdami"
Roxie Węgiel podbiła serca widzów i jurorów "Tańca z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © Facebook
07.04.2024 21:09

"Pierwsza czterdziestka w 6. odcinku" - te słowa Krzysztofa Ibisza mówią wiele o tańcu Roxie Węgiel. Młoda gwiazda po raz kolejny podbiła serca jurorów. Czy równie zachwyceni byli widzowie?

"Taniec z gwiazdami 14" wzbudza ogromne emocje. Jeszcze przed emisją pierwszego odcinka widzowie zachwycali się doborem gwiazd, które spróbują swoich sił na tanecznym parkiecie. Wśród nich furorę robi Roxie Węgiel, która zdaniem wielu osób jest faworytką do wygranej. Potwierdziła to w 6. odcinku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roksana Węgiel z maksymalną notą w "Tańcu z gwiazdami"

Roksana Węgiel i Michał Kassin zaprezentowali w 6. odcinku "Tańca z gwiazdami" taniec współczesny. Piosenkarka pokazała, że posiada nie tylko talent do tańca, ale także niezwykłą charyzmę. Jej energetyczny występ wywołał wiele emocji u jurorów. Znana z surowych ocen Iwona Pavlović chyliła czoła umiejętnościom Roxie i jej partnera. Nie było zaskoczeniem, że para otrzymała najwyższą notę, czyli 40 punktów.

Widzowie komentują występ Roxie Węgiel w "Tańcu z gwiazdami"

Nie tylko jurorzy nie mogli pozbierać się po emocjonalnym występie Roxie Węgiel. Fani programu nie mogą uwierzyć, że 19-latka tak szybko się rozwija i tańczy niczym zawodowa tancerka.

Jesteś przemocna, brak słów jakie to jest dobre (...) To był chyba najlepszy taniec całej edycji (...) Roksana co odcinek robi mega wrażenie! Bardzo trudna choreografia, pełen szacun (...) Kiedy myślę, że już lepiej być nie może, Roxie podnosi poprzeczkę. Niesamowita! - czytamy.

Roksana po raz kolejny potwierdziła, że jest faworytką do zwycięstwa w 14. edycji "Tańca z gwiazdami".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także