Natalia Janoszek będzie miała własny program. Pójdzie w ślady Dody

Natalia Janoszek
Natalia Janoszek
Źródło zdjęć: © KAPIF

09.01.2024 07:56, aktual.: 12.01.2024 09:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Janoszek, pomimo skandalu z Krzysztofem Stanowskim, zdaje się nie schodzić ze sceny. Celebrytka otrzyma swój własny program.

Natalia Janoszek przez długi czas kreowała się w mediach na gwiazdę Bollywood. Jej osiągnięcia bliżej przeanalizował dziennikarz Krzysztof Stanowski. Z jego śledztwa wynikło, że Janoszek ma na koncie głównie role w niewiele znaczących produkcjach.

Choć wielu to prognozowało, Janoszek nie wypadła z show-biznesowego obiegu. Na Playerze zadebiutował program z jej udziałem – "Królowe przetrwania". Co więcej, celebrytka nie oszczędza w wywiadach Stanowskiego.

Myślę, że takie osoby nie powinny mieć prawa do pokazywanie się w internecie, wypowiadania i robienie takich rzeczy innym osobom świadczy tylko o jednym. Atakowanie kobiet. To jest bardzo ciekawe, czy mężczyźni nie mają innego zajęcia, nic się w tej piłce nie dzieje, że głównym zadaniem jest teraz atakowanie kobiet? Ja nie jestem osobą, która będzie oceniać dokonania innych ludzi i to, co oni robią. Ale szczerze powiedziawszy, co oni komu przeszkadzają? – powiedziała o nim Jastrząb Post.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Natalia Janoszek dostanie nowy program

W jednym z odcinków "Królowych przetrwania" Janoszek pożaliła się, że nie ma szczęścia w miłości. Wkrótce może się to zmienić, gdyż Polsat zaproponował jej nowy program, w którym miałaby znaleźć idealnego kandydata na narzeczonego.

Polsat chce postawić na Janoszek, która teraz bryluje w "Królowych przetrwania". Jest pomysł, żeby była twarzą programu o roboczym tytule "10 kroków do miłości". Będzie w nim szukać idealnego kandydata na narzeczonego. W końcu sama przyznała, że nie ma szczęścia do mężczyzn. To trochę podobny format do wcześniejszego programu z Dodą – powiedział informator z Polsatu portalowi ShowNews.

Szczegóły formatu mają być dograne po emisji "Królowych...". Co więcej, ma on zadebiutować już jesienią bieżącego roku. Czekacie?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także