Nie uwierzycie, co zrobiła Ewa Chodakowska. "Stanęłam ostentacyjnie, wszyscy bili brawo"

15.06.2024 15:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Celebryci, czy też ludzie ponadprzeciętnie bogaci często mogą sobie pozwolić na zachowanie, które jest wręcz niewyobrażalne dla "przeciętnego Kowalskiego". Ostatnio swoją nietypową sytuacją podzieliła się z nami Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska to bardzo popularna trenerka fitness, bizneswoman i influencerka, która bardzo jasno kojarzy się ze zdrowym trybem życia, przestrzeganiem diety i aktywnością fizyczną. Celebrytka nie boi się jednak od czasu do czasu pozwolić sobie na odrobinę kulinarnej rozpusty.

Ewa Chodakowska pozwoliła sobie na chwilę szaleństwa na pikniku

Jak opowiedziała niedawno w rozmowie z naszą reporterką Karoliną Motylewską, Ewa Chodakowska pozwoliła sobie na odrobinę odstępstwa od diety. Pochłonęła bowiem wielkiego gofra na oczach setek świadków. Takiej reakcji od ludzi się nie spodziewała:

Byłam na pikniku u Omeny (Mensah) i Rafała (Brzoski), dzień po Wielkiej Aukcji Charytatywnej. Byłam na tym pikniku w dość kusej spódniczce, do tego szpilka, opinająca, gorsetowa sukienka, szczupła noga. Stanęłam sobie ostentacyjnie na środku tego pikniku, z wielkim gofrem z bitą śmietaną i dużą ilością owoców. I tak ostentacyjnie zjadłam tego gofra i wszyscy bili brawo.

Ewa Chodakowska o swojej diecie

Chociaż Chodakowska kojarzy się ze zdrowym trybem życia, to celebrytka nie ukrywa, że nie można sobie odmawiać przyjemności cały czas:

Więc ja wciąż pozwalam sobie na takie wybryki. Uważam, że równowaga musi być. Ale jeżeli pamiętamy o tej aktywności fizycznej, która musi się pojawić każdego dnia, to takie wybryki, to jest dla naszego metabolizmu pstryk.

Porady dietetyczne Ewy Chodakowskiej

Nie jest to pierwszy raz, gdy Ewa Chodakowska przekazała swoje porady dotyczące odżywiania. Trenerka podkreśla, że należy pić minimum 3 litry wody dziennie, a także zadbać o aktywność fizyczną. Jeśli chodzi zaś o planowanie posiłków, to celebrytka radzi na dodawanie jak największej ilości białka do śniadania. Wszystko po to, by uczucie nasycenia było jak najdłuższe.

Na koniec zaś dodaje, żeby dieta w 80% opierała się na zdrowych posiłkach, a w 20% na tym, co sprawia nam przyjemność - jak np. wielki gofr z bitą śmietaną i owocami.

Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także