Niespodzianka w "Tańcu z gwiazdami". Roxie Węgiel zatańczy z nowym partnerem

Niespodzianka w "Tańcu z gwiazdami". Roxie Węgiel zatańczy z nowym partnerem

Roksana Węgiel jest faworytką "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Roksana Węgiel jest faworytką "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
15.04.2024 12:27

Producenci "Tańca z Gwiazdami" z każdym odcinkiem starają się urozmaicić formułę. Jak się okazuje, wszyscy uczestnicy będą musieli zatańczyć z innymi partnerami niż dotychczas. Kto przypadł Roksanie Węgiel? Gwiazda zapowiada "intensywny tydzień".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roksana Węgiel zawalczy z Dagmarą w finale?

Finał "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Publiczność ma już swoje ulubione pary, które dopinguje przy okazji każdego odcinka. Pojawiło się kilka kontrowersji, których bohaterką jest przede wszystkim Dagmara Kaźmierska. Znana z "Królowych życia" gwiazda na parkiecie występuje wraz z Marcinem Hakielem.

Zapytaliśmy Roksanę Węgiel o to, czy widzi Dagmarę w finale i czy przewiduje, że będzie musiała się z nią zmierzyć. Młoda piosenkarka bardzo entuzjastycznie podchodzi do takiego scenariusza.

Ja liczę na to naprawdę, ja za nią trzymam mocno kciuki. Uwielbiam ją, to jest tak szczera i dobra osoba. Ona zrobiła progres, to odchylenie dla mnie było piękne. Poza tym Dagmara jest jedyna w swoim rodzaju, ona wchodzi na parkiet, nadrabia charyzmą, ludzie ją kochają - powiedziała.

Opinię na temat występów Kaźmierskiej wyraził również Michał Kassin, instruktor i towarzysz Roksany Węgiel:

Co nie dotańczy, to dogra. Naprawdę tworzy świetne show, jak widzimy dzisiaj zachwyciła bardzo trudnym partnerowaniem... Chapeau bas, naprawdę, wow.

Roksana Węgiel zatańczy z narzeczonym

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" będzie wyjątkowy. Wszystko z tego względu, że uczestnicy będą musieli zatańczyć z innymi osobami niż dotychczas. Roksana Węgiel na parkiecie pojawi się wspólnie z narzeczonym, Kevinem Mglejem. Już teraz zapowiada, że będzie to dla nich szczególne doświadczenie.

Będzie to intensywny tydzień zarówno dla mnie, jak i dla niego. Myślę, że zostaną nam po tym tańcu bardzo fajne wspomnienia - skonkludowała.
Roksana Węgiel i Michał Kassin w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Roksana Węgiel i Michał Kassin w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)© KAPiF
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także