Nikomu nie powiedzieli, że są po rozwodzie. Nagle zdjęcia z nowymi partnerami. Fani są w szoku

Anna Janicka, Michał Tomala
Anna Janicka, Michał Tomala
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram

17.10.2023 14:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Jarosik i Michał Tomala byli bardzo dyskretni, jeśli chodzi o rozwód. Tak bardzo, że ich fani są po prostu w szoku, widząc ich nagle z nowymi partnerami. Co się stało i z kim dziś się spotykają?

Anna Janicka i Michał Tomala zaręczyli się po zaledwie czterech miesiącach spotykania, a chwilę później wzięli ślub. Ich miłość była intensywna... i szybko się wypaliła. Choć plotki o rozwodzie krążyły już od roku, oni sami nie pisnęli ani słowa. Teraz pochwalili się nowymi partnerami, wprawiając fanów w osłupienie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rozwód Anny Jarosik i Michała Tomali

E rozmowie z "Plejadą", aktorka wyjawiła, że rozstanie nastąpiło ponad rok temu, a para ma już za sobą rozwód.

Rozstaliśmy się ponad rok temu, jesteśmy już po rozwodzie. Nie chcieliśmy tego rozgłaszać i publikować. Rozstaliśmy się w przyjaźni bez wzajemnych pretensji i rozczarowań. Decyzja była po obu stronach.

Fani i media już kilka miesięcy temu zauważyli, że z kont Anny Jarosik i Michała Tomali znikają ich wspólne zdjęcia, w tym ślubne. Para jednak nie chciała niczego komentować.

Nowi partnerzy Anny Jarosik i Michała Tomali

Gwiazdy wprawiły w osłupienie swoich fanów, publikując zdjęcia z nowymi partnerami. Zarówno Michał Tomala, jak i Anna Jarosik znaleźli szczęście w ramionach innych osób.

Fani, niezbyt zorientowani w tym, co się działo w prywatnym życiu ich idoli, nie mogą wyjść z szoku.

  • Lepiej co wiosnę jak zwierzęta nie monogamiczne... - napisał jeden z fanów pod zdjęciem aktora z nową partnerką, dodając do tego płaczącą emotkę.
  • A co z Michałem ? - spytała zszokowana fanka u Anny, gdy zobaczyła zdjęcie z przypakowanym przystojniakiem. Gdy ktoś uświadomił jej, że para jest po rozwodzie, spytała: Serio?

Co o tym sądzicie?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także