Norbi reaguje na nazwisko następcy w "Kole fortuny". Życzy mu JEDNEGO

Norbi reaguje na nazwisko następcy w "Kole fortuny". Życzy mu JEDNEGO

Norbi zareagował na swojego następcę w "Kole Fortuny"
Norbi zareagował na swojego następcę w "Kole Fortuny"
Źródło zdjęć: © AKPA
23.02.2024 11:23

Zmiany w TVP dosięgnęły najpopularniejszych prezenterów i pod znakiem zapytania stanęło wiele produkcji. Podobnie jest z "Kołem fortuny", które dotychczas prowadził Norbi. Jak zareagował na nazwisko swojego następcy?

Norbi to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Stał się popularny dzięki piosence "Kobiety są gorące", którą znają miliony Polaków. Od kilku lat współpracował z Telewizją Polską, najpierw prowadząc "Jaką to melodię", a następnie "Koło fortuny"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czy "Koło fortuny" pozostanie w TVP? Decyzja zapadła

Po roszadach na szczytach władzy w TVP głośno mówiło się o zakończeniu "Koła fortuny". Okazało się jednak, że widzowie uwielbiają ten program, co przekłada się oczywiście na oglądalność i stacja nie może zrezygnować z produkcji. Aktualnie program prowadzi Izabella Krzan i Norbi, jednak wszystko na to wskazuje, że w kolejnym sezonie zmienią się prowadzący.

Reakcja Norbiego na nazwisko jego zastępcy w "Kole fortuny". "Gratuluję i życzę jak najlepiej"

Norbi od lat udowadnia, że ma do siebie duży dystans i patrzy na świat przez różowe okulary, zarażając optymizmem wszystkich wokół. Podczas niedawnej rozmowy z "Shownews" dowiedział się, że jego następcą ma być Robert El Gendy, czyli jeden z nowych prowadzących "Pytanie na Śniadanie". Muzyk nie ukrywał zaskoczenia, ale szybko zaznaczył, że znają się od wielu lat, z rodzinnego Olsztyna i życzy mu powodzenia.

- Uważam, że to dobry wybór. To jest osoba, która w telewizji pracowała i pracuje, dobrze wygląda, dobrze mówi. To inteligentny chłopak - dodał Norbi.

Norbi wypowiedział się na temat nowego prowadzącego "Koło Fortuny"
Norbi wypowiedział się na temat nowego prowadzącego "Koło Fortuny"© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także