Nowy prowadzący "Va Banque" to nie ostatnia ze zmian. Widzowie zadają niewygodne pytania. "Wariatkowo"

Nowy prowadzący "Va Banque" to nie ostatnia ze zmian. Widzowie zadają niewygodne pytania. "Wariatkowo"

Przemysław Babiarz, Radosław Kotarski
Przemysław Babiarz, Radosław Kotarski
Źródło zdjęć: © AKPA, KAPIF
29.03.2024 09:59

Teleturniej "Va Banque" powrócił na antenę po siedemnastu latach i jest uwielbiany przez widzów. Teraz czeka go niemała rewolucja. Zmiana prowadzącego i odświeżenie studia to nie wszystko, a widzowie dopytują o szczegóły, z których tłumaczy się produkcja.

"Va Banque" pojawił się na antenie w 1996 roku, a jego pierwszym prowadzącym był Kazimierz Kaczor. Po kilku latach teleturniej zniknął z ramówki, powrócił jednak w 2020 roku z nowym prowadzącym - Przemysławem Babiarzem, którego widzowie doskonale znali z komentowania wydarzeń sportowych. Teraz program przechodzi kolejne zmiany. Czy wszystkie spodobają się telewidzom?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przemysław Babiarz odchodzi z "Va Banque"

Dziennikarz najbardziej znany jest ze swojej pracy w dziale sportowym TVP. Podczas komentowania emocjonujących wydarzeń nie uniknął wpadek, które zostały zapamiętane dłużej. Teraz dostał szansę wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie.

Jest ujęty w składzie ekipy TVP Sport, która będzie relacjonowała przebieg igrzysk olimpijskich w Paryżu - przekazał dyrektor TVP Sport, Jakub Kwiatkowski, Wirtualnym Mediom.

Co do prowadzenia teleturnieju, decyzja już zapadła. Z tą pracą Przemysław Babiarz musi się pożegnać. Zastąpi go Radosław Kotarski. Ta zmiana nie przypadła do gustu wielu widzom, którzy bez pardonu komentowali ją w mediach społecznościowych. W końcu nowy prowadzący postanowił zareagować na te wpisy.

Drodzy państwo, ja też bardzo lubiłem 'Va Banque' z udziałem pana Przemka, ale zaufajcie mi, że nie wszystkie decyzje są motywowane polityką czy chęcią utarcia komuś nosa. Pan Przemek to niesamowita marka i wspaniały dziennikarz, dlatego skupmy się na tym, aby życzyć mu dużo zdrowia i wysłać mu tyle dobrej energii, ile tylko potrafimy. Ściskam was ciepło i do zobaczenia - przekazał na portalu X.

"Va Banque" czeka więcej zmian. Widzowie żądają odpowiedzi

Zmiany przeszło także studio, w którym nagrywany jest teleturniej. Ma być bardziej przyjemne w odbiorze. To jednak nie jedyna zmiana, którą zauważyli widzowie. W ostatnim odcinku upominki dla graczy wręczała nie pani Kasia, jak zwykle, ale pani Magda. W komentarzach na Facebooku zaroiło się od pytań, kiedy dobrze im znana hostessa wróci. Produkcja odparła: "chyba już tak zostanie".

  • Cudowna Pani Kasia też jest ofiarą politycznej czystki? Wariatkowo...
  • Przemek Babiarz odszedł, bo mu się znudziło? - pytają z ironią internauci.

Produkcja odpowiada na pytania, jednak nie przekonuje to wszystkich, którzy narzekają na nowości i wiążą je ze zmianami w Telewizji Polskiej po wyborach w październiku 2023.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Pani Kasia i pani Magda wręczające prezenty uczestnikom
Pani Kasia i pani Magda wręczające prezenty uczestnikom© Facebook
Przemysław Babiarz odchodzi z "VA BAnque"
Przemysław Babiarz odchodzi z "VA BAnque"© Licencjodawca | � by KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także