O krok od tragedii. Bartek Jędrzejak niemal STRATOWANY przez konia w "DDTVN"

Koń wpadł na Bartka Jędrzejaka (fot. AKPA, Instagram)
Koń wpadł na Bartka Jędrzejaka (fot. AKPA, Instagram)
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram

25.05.2024 11:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niepokojące sceny na planie "Dzień dobry TVN". Bartek Jędrzejak w programie "na żywo" został niemal potrącony przez konia. Prezenter realizował materiał w stadninie - było blisko wypadku!

Programy "na żywo" rządzą się swoimi prawami. Ekipy śniadaniówek największych stacji w Polsce muszą liczyć się z nieprzewidzianymi sytuacjami. Większość z nich nie należy do przyjemnych, o czym przekonał się teraz Bartek Jędrzejak. Prezenter stał się bohaterem niebezpiecznej sytuacji na planie "Dzień dobry TVN".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Bartek Jędrzejak niemal stratowany przez konia

Nie od dziś wiadomo, że prezenter uwielbia konie i nieraz miał okazję wyrazić swoją miłość do tych zwierząt. Na pewno bardzo ucieszyła go zatem opcja realizacji materiału w stadninie. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem. W momencie rozpoczęcia nagrywania znajdujący się za Jędrzejakiem koń z impetem w niego wpadł, uderzając zadem w plecy pogodynka.

Na całe szczęście nie doszło do tragedii. Prowadzący szybko odzyskał równowagę, zapewniając, że nic się nie stało.

Jędrzejczak pokazał sytuację na Instagramie

Ku przestrodze, Jędrzejak postanowił opublikować fragment programu na swoim profilu instagramowym i pokazać, do jakich sytuacji dochodzi czasami przed kamerą. Raz jeszcze zapewnił, że wszystko z nim w porządku.

Wszystko idzie dobrze, zgodnie z planem. Kończę swoje wejście, kiedy z całą siłą wpada na mnie koń. Po prostu tracą zadem. Niby nic, a jednak ostatkiem sił utrzymuje równowagę. Kto choć raz zderzył się z koniem, wie jak jest. Po prostu jak w speedway ściął zakręt. Taki wiraż. Nic się nie stało, ale było blisko. Takie przygody na planie - napisał.

Ciężko zaprzeczyć, że ta scena mogła nieźle zestresować...

Bartek Jędrzejak niemal potrącony przez konia (Instagram)
Bartek Jędrzejak niemal potrącony przez konia (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także