Ola Żuraw urodziła tęczowe dziecko. Mąż ją za to nagrodził

Ola Żuraw urodziła tęczowe dziecko. Mąż ją za to nagrodził

Ola Żuraw pochwaliła się prezentem "za urodzenie dziecka"
Ola Żuraw pochwaliła się prezentem "za urodzenie dziecka"
Źródło zdjęć: © Instagram
Merlot
27.02.2024 10:30

Ola Żuraw powitała na świecie drugą córkę. Influencerka pochwaliła się na Instagramie, jaki prezent dostała od męża "za urodzenie dziecka". Trzeba przyznać, że podarek jest naprawdę nietuzinkowy.

W 2022 roku Olę Żuraw i jej męża spotkała wielka tragedia. Influencerka straciła dziecko wskutek poronienia. Wtedy też wycofała się z aktywności w mediach społecznościowych. W lipcu ubiegłego roku była uczestniczka "Top Model", wróciła z radosną nowiną, jaką było oczekiwanie na narodziny tęczowego dziecka (nadano określenie takie dzieciom narodzonym po wcześniejszym poronieniu). W lutym Ola wraz z mężem powitała na świecie swoją drugą córkę, Rozalię Klarę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jaki prezent Ola Żuraw dostała "za urodzenie dziecka"?

W poniedziałek Żuraw postanowiła pochwalić się obserwatorom, jaki prezent dostała od ukochanego męża "za urodzenie dziecka". Na opublikowanym filmiku możemy zobaczyć, jak influencerka demonstruje rozkładaną bieżnię, o której jak sama wyznała, marzyła od dłuższego czasu.

Planowałam ją kupić od dwóch lat, ale jakoś się nie składało, więc teraz mój mąż stwierdził, że to idealny pomysł na to, żeby mnie zaskoczyć i właśnie spełniło się moje marzenie. Już nie będę miała wymówek, że nie mogę zrobić cardio - powiedziała na Instagramie.

Internautki reagują na wpis Oli Żuraw

Wspomniany wpis zachęcił internautki do podzielenia się własnymi prezentami, które otrzymały od partnerów jako wyraz wdzięczności za sprowadzenie na świat pociechy. Trzeba przyznać, że niektórzy panowie mają gest. Jeden z nich zabrał partnerkę do Paryża. Jeszcze inny kupił jej łańcuszek oraz pierścionek.

Ola Żuraw
Ola Żuraw© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także