Oliwia Bieniuk nie może samodzielnie się utrzymać? "Wspiera mnie finansowo"

Oliwia Bieniuk nie może samodzielnie się utrzymać? "Wspiera mnie finansowo"

25.04.2024 18:28

Oliwia Bieniuk studiuje aktorstwo, ale także próbuje już swoich sił jako modelka i aktorka. Okazuje się, że nie do końca jest w stanie utrzymać się samodzielnie. Tata musi pomóc jej związać koniec z końcem.

Córka Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk, postanowiła pójść ścieżką swojej mamy i wybrała studia aktorskie. Młoda kobieta odziedziczyła urodę po rodzicielce, nic zatem dziwnego, że otrzymuje też angaże, związane z modelingiem. Okazuje się, że bez pomocy taty, Jarosława Bieniuka, Oliwii ciężko byłoby samej się utrzymać.

Oliwia Bieniuk musi utrzymać się w Warszawie

Młoda aktorka i modelka wyjechała z Trójmiasta i zamieszkała w Warszawie w związku ze studiami, jakie podjęła. Jak wygląda jej życie w stolicy? Co jej się podoba, a co uważa za niezbyt przyjemne? Oliwia Bieniuk opowiedziała o możliwościach, które oferuje jej Warszawa.

Jestem bardzo zadowolona z tego, że mogę tutaj być i studiować. Jestem tutaj dla szkoły, pracy i rozwijania się. Chociaż bardzo tęsknię za Trójmiastem, dlatego staram się wracać co dwa tygodnie. W Warszawie na pewno podoba mi się to, że jest tak dużo możliwości rozwoju, pracy. I jest też dużo bardzo pysznych knajp. Ale jeśli chodzi o kwestię pracy, to można bardzo dużo zrobić.

Tata pomaga Oliwii Bieniuk utrzymać się w Warszawie

Oliwia jeszcze studiuje, więc nic dziwnego, że nie może podjąć pracy na pełen etat. A w stolicy trudno utrzymać się z dorywczych prac. Jak radzi sobie zatem Oliwia Bieniuk i na kogo może liczyć w trudniejszych momentach?

Muszę dawać radę, bo inaczej nie miałabym się jak utrzymać. Ale teraz wszędzie jest drogo. Mój tata wspiera mnie finansowo. Nie mam problemu, żeby się samej utrzymać, bądź żeby ktoś mi pomógł. Gram w "Gliniarzach", ale ze względu na szkołę nieco mniej. Oprócz "Gliniarzy", nie mam jakiejś stałej pracy.

Trzymamy kciuki za Oliwię w Warszawie.

Oliwia Bieniuk - jak radzi sobie w Warszawie?
Oliwia Bieniuk - jak radzi sobie w Warszawie?© Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także