Pamiętacie go z "Idola"? Dziś Paweł Nowak zachwyca lookiem AMANTA

Jak dzisiaj wygląda Paweł Nowak z "Idola"?
Jak dzisiaj wygląda Paweł Nowak z "Idola"?
Źródło zdjęć: © AKPA

31.05.2024 12:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program "Idol" w latach 2002-2005 był jednym z najpopularniejszych show dla osób pragnących zrobić karierę muzyczną. Choć nie wszyscy osiągnęli sukces, wciąż pamiętamy o niektórych osobach. Jedną z nich jest Paweł Nowak, który zapisał się w historii programu jako jego najmłodszy uczestnik. Jak dziś wygląda?

W pierwszej edycji programu pojawił się niejaki Paweł Nowak i od razu było wiadomo, że zostanie zapamiętany jeszcze długo po zakończeniu emisji show. Wszystko dlatego, że gdy przyszedł na przesłuchania miał zaledwie 16 lat i tym samym był najmłodszą osobą, która zdecydowała się pokazać swój głos przed jury, w składzie którego znaleźli się Elżbieta Zapendowska, Kuba Wojewódzki, Jacek Cygan i Robert Leszczyński.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co dzisiaj robi Paweł Nowak?

Podczas programu najwięcej zachwytów Paweł zebrał po wykonaniu piosenki "Imię deszczu". W swojej autobiografii Kuba Wojewódzki wspomniał nawet, że to pamięta ten moment do dziś, a kiedy Paweł śpiewał, czuł dreszcze na całym ciele. Młody wokalista ostatecznie zajął 6. miejsce, a chociaż nie wygrał programu, zdecydował się zająć muzyką na poważnie. Mimo wielkich starań nie zrobił jednak takiej kariery, jak choćby Ania Dąbrowska, Tomek Makowiecki czy Szymon Wydra.

Ostatnio jednak można było go zobaczyć w programie "Tak to leciało", a później w specjalnym odcinku "Szansy na sukces", podczas którego wyłoniono artystę, który pojawi się podczas tegorocznego opolskiego festiwalu. Poza tym stara się też koncertować.

A jak wygląda dziś najmłodszy uczestnik "Idola"? Trzeba przyznać, że wokalista nie przypomina już siebie sprzed ponad 20 lat! Teraz jest już dorosłym mężczyzną, który nie boi się wyrażać siebie poprzez odważny, lekko rockowy wizerunek.

Taki image ma zapewne związek z tym, że Nowak śpiewa w zespole Stars Roxette Tribute Band (razem z Tacjaną Wojkowską, dwukrotną laureatką "Szansy na sukces"). Wspólnie przypominają swoim słuchaczom największe przeboje szwedzkiego duetu Roxette.

Paweł Nowak nie przypomina siebie sprzed 20 lat
Paweł Nowak nie przypomina siebie sprzed 20 lat© fot. Instagram
Paweł Nowak na koncercie
Paweł Nowak na koncercie© fot. Instagram
Jak dziś wygląda Paweł Nowak?
Jak dziś wygląda Paweł Nowak?© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także