Partner Ani z "Rolnik szuka żony" utrzymuje kontakt z byłą żoną. To znana influencerka?

Partner Ani z 10. edycji "Rolnika" utrzymuje kontakt z byłą żoną
Partner Ani z 10. edycji "Rolnika" utrzymuje kontakt z byłą żoną
Źródło zdjęć: © Instagram
Merlot

23.12.2023 13:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kuba, partner Ani z 10. edycji "Rolnik szuka żony", nadal utrzymuje kontakt z byłą żoną. Okazuje się, że matka jego dzieci jest aspirującą influencerką, która napisała książkę.

Ania z 10. edycji "Rolnik szuka żony" ostatecznie znalazła miłość u boku Kuby. Ich związek początkowo uznawano za kontrowersyjny, ponieważ mężczyzna jest rozwodnikiem z trójką dzieci, przed dołączeniem do programu był też zaręczony. Widzowie zaczęli wysnuwać wszelakie teorie na temat jego przeszłości, ale Ania postanowiła je zdementować.

Kuba, pisząc do mnie list, nie był już w związku z tą kobietą. Zaręczyny ich także zostały zerwane dłuższy czas przed wyjazdem do Torunia. Ona po prostu nie mogła się pogodzić, że Kuba już do niej nie chce wrócić. W TV zostało to troszkę inaczej przedstawione, widz faktycznie mógł dwuznacznie zrozumieć przekaz z byłą Kuby - wyjaśniła.

Partner Ani z 10. edycji "Rolnik szuka żony" nadal utrzymuje kontakt z byłą żoną

Annie i Kubie udało się stworzyć po programie udany związek. Para mieszka już razem. Okazuje się, że mężczyzna nadal ma bardzo dobry kontakt z byłą żoną, choć ich relacje dotyczą głównie tematów rodzicielskich. Czasami zdarza im się spotkać we czworo, głównie wtedy, gdy odbierają dzieci.

Podobno rolniczce również udało się stworzyć więź z dziećmi partnera. Z mediów społecznościowych możemy wywnioskować, że pociechy regularnie goszczą w domu Ani. Uczestnik programu stosunki z matką swoich dzieci podsumował w następującym wpisie.

Każde z nas poszło swoją drogą - napisał oraz oznaczył byłą żonę.

Kim jest była żona Kuby z 10. edycji "Rolnik szuka żony"

Była żona Kuba wyszła ponownie za mąż. Jak sama twierdzi, mężczyzna jest jej bratnią duszą. Ada, bo tak ma na imię była żona Kuby, jest copywriterką, a także aspirującą influencerką. Kobieta napisała książkę "Drobnostki", która opowiada o rozterkach miłosnych. Autorka skrzętnie relacjonuje swoją codzienność za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie podkreśla, że żyje w rodzinie patchworkowej.

Ania i Jakub z 10. edycji "Rolnik szuka żony"
Ania i Jakub z 10. edycji "Rolnik szuka żony" © Instagram
Ania z 10. edycji "Rolnik szuka żony"
Ania z 10. edycji "Rolnik szuka żony" © AKPA | AKPA
Ania z 10. edycji "Rolnik szuka żony"
Ania z 10. edycji "Rolnik szuka żony" © AKPA | AKPA
Ada
Ada© Instagram
Ada
Ada© Instagram
Ada
Ada© Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także