Partner Klaudii El Dursi jest prezesem w dużej firmie. Wiadomo, czym zajmuje się przystojny Jacek

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi
Źródło zdjęć: © Instagram

31.08.2023 16:30, aktual.: 05.09.2023 11:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klaudia El Dursi bardzo długo nie wypowiadała się na temat swojego związku. Od pewnego czasu coraz chętniej zabiera partnera na salony. Sprawdziliśmy, co o nim wiadomo. Czym się zajmuje?

Klaudia El Dursi jest związana ze światem show-biznesu już od kilku lat. Na początku zadebiutowała na szklanym ekranie jako Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego. Wówczas też pokazała, że skrywa wiele talentów. W jednym z odcinków wskoczyła w strój anioła i zatańczyła na rurze, czym oczarowała widzów. Nieco później mogliśmy zobaczyć ją na rozkładówce Playboya, gdzie zachwycała urodą.

Popularność przyniósł jej jednak dopiero udział w programie Top Model. Jurorzy nie tylko komplementowali jej wygląd, ale i byli zaskoczeni tym, ile ma lat. Joanna Krupa bez chwili zawahania wręczyła jej Złoty Bilet, dzięki któremu miała zapewnione miejsce w finałowej 16. Mimo że nie wygrała, zrobiła wielką karierę. Producenci Hotelu Paradise od razu zwrócili na nią uwagę i zaproponowali jej posadę prowadzącej. Doskonale odnalazła się w tej roli, czego dowodem może być fakt, że pełni tę funkcję już od wielu sezonów.

Kim jest partner Klaudii El Dursi?

W przypadku El Dursi sukces zawodowy idzie w parze ze szczęśliwym życiem prywatnym. Została matką w wieku 20 lat. Wówczas to na świat przyszedł jej pierwszy syn, Dawid. Z jego ojcem rozstała się tuż po porodzie, jednakże kilka lat temu po raz kolejny los się do niej uśmiechnął. Związała się z Jackiem Leszczyńskim, z którym doczekała się drugiej pociechy, Jasia.

Klaudia dotychczas niechętnie opowiadała o tym, jak wygląda jej życie prywatne, jednakże coraz częściej zdarza jej się robić wyjątki. Często pojawia się na imprezach branżowych w towarzystwie swojego partnera. Podczas jednego z takich wyjść, zamieściła na InstaStory zdjęcie, z bardzo wymownym podpisem:

Pan prezes z du*eczką

Na zdjęciu oznaczyła również firmę Nordic Logistic Team, w której jak się okazuje, Jacek pełni funkcję prezesa zarządu. Przedsiębiorstwo zajmuje się transportem krajowym i zagranicznym.

Mężczyzna ma nie tylko pewne stanowisko, ale i najwidoczniej przynosi mu ono spore dochody. W wywiadzie z Pomponikiem Klaudia przyznała, że gdyby straciła pracę, zajęłaby się domem, a Leszczyński zadbałby o jego utrzymanie.

Jestem świadoma tego, że w mediach jest rotacja. Mój plan B to na pewno dużo więcej czasu i to takiego spokojnego czasu z moją rodziną. O niczym innym nie myślałam. Coś tam się zawsze znajdzie… Stary będzie nas utrzymywał! – wyznała.

Miejmy jednak nadzieję, że póki co pozycja Klaudii El Dursi w show-biznesie jest pewna, bo wielu widzów Hotelu Paradise wprost nie wyobraża sobie, aby ktoś zastąpił ją w roli prowadzącej.

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi© Instagram
Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi© Instagram
Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi© Instagram
Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także