Paulina Krupińska jest w stresie. Chodzi o dzieci: "Są problemy, konflikty"

Paulina Krupińska jest w stresie. Chodzi o dzieci: "Są problemy, konflikty"

21.02.2024 19:06, aktualizacja: 21.02.2024 21:30

Paulina Krupińska w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o macierzyństwie i opiece nad dwojgiem dzieci. Jak się okazuje, jako matce towarzyszy jej stres. Co ujawniła gwiazda śniadaniówki?

Paulina Krupińska od lat żyje w związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką z zespołu Zakopower. Para sformalizowała swoją relację w 2018 roku. Trzy lata wcześniej na świat przyszła ich córka Antonina. W 2017 roku z kolei Paulina urodziła syna Jędrzeja. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" rzadko wypowiada się na tematy dotyczące jej rodziny. Wyjątek zrobiła w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Paulina Krupińska o ocenach swojej córki Antoniny

W rozmowie z naszą reporterką, Karoliną Motylewską, Krupińska odpowiedziała na pytanie o to, czy martwi się o przyszłość swoich dzieci.

Są oczywiście problemy, konflikty rówieśnicze. Tym się bardziej przejmuje niż szkołą i ocenami. Kiedy ostatnio odrabiałam z córką pracę domową i stwierdziłam, że moja mama nawet do mojego zeszytu nie zaglądała, to ona odpowiedziała: "Ale ja nie jestem tobą". Wtedy zrozumiałam, że faktycznie ona nie jest taka, jak ja. Ja mam jej pozwolić na to, żeby była taka, jaka jest – rozpoczęła była modelka.

Zdaniem Pauliny oceny nie mają większego znaczenia w dorosłym życiu.

Jakie ma znaczenie czerwony pasek w przyszłym życiu? Jakie mają znaczenie oceny z matematyki, biologii? Oczywiście fajnie, jeżeli będzie chciała zdobywać wiedzę z przedmiotów, które ją interesują, ale ona jest indywidualistką – kontynuowała nasza rozmówczyni.

Z jakimi przedmiotami Antonina najlepiej radzi sobie w szkole?

Jest bardzo dobra z WF-u, muzyki. Ma ulubione dziedziny, w których jest wybitna. Są też takie lekcje, na których się totalnie nudzi. Trzeba pielęgnować to, że ona jest taką indywidualistką, więc to już nie jest mój stres, ale na początku był – odpowiedziała.

Paulina Krupińska jest w stresie. Wszystko przez dzieci

Odkąd Krupińska została mamą, towarzyszy jej stres.

Kiedy zostajesz rodzicem, zaczynasz się stresować. To jest normalne, ale staram się zachować jakiś taki zdrowy balans, żeby nie zwariować – zdradziła.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także