Pierwsza gwiazda "Tańca z gwiazdami 14" ujawniona. To znana prezenterka TVN

Kinga Zawodnik w "Tańcu z gwiazdami"?
Kinga Zawodnik w "Tańcu z gwiazdami"?
Źródło zdjęć: © KAPIF

28.12.2023 08:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W mediach pojawiła się informacja o pierwszej gwieździe nachodzącej 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Widzowie TVN mają powody do zadowolenia, na parkiecie ma bowiem pojawić się jedna z twarzy stacji.

Fani "Tańca z gwiazdami" długo musieli czekać na informacje dotyczące nowej edycji ulubionego show. Ostatni raz program pojawił się w ramówce w 2022 roku, po objęciu fotela szefa Polsatu przez Edwarda Miszczaka zarządzono przerwę. Show jednak ma wrócić na ekrany wiosną 2024 roku. Jak informuje portal Plotek, jedną z gwiazd najnowszej edycji ma być prezenterka doskonale znana widzom TVN.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ujawniono pierwszą gwiazdę 14. edycji "Tańca z gwiazdami"

Według informacji portalu w show Polsatu zatańczyć ma jedna z gwiazd znanych z konkurencyjnej stacji. Kinga Zawodnik, bo o niej mowa, zyskała sympatię widzów w takich formatach jak "Dieta czy cud?" oraz "Pierwszy raz Kingi". Dziennikarze postanowili zasięgnąć języka u samej zainteresowanej, która nie zdementowała doniesień o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami".

Nie wiem, czy mogę udzielać oficjalnych informacji? Chyba nie. Na pewno nie dementuję, ale też i nie potwierdzam — miała odpowiedzieć.

Z pewnością wielu widzów chętnie zobaczyłoby, jak Kinga poradzi sobie na parkiecie. Zwłaszcza że prezenterka w ostatnim czasie zadbała o zdrowie i poddała się operacji.

Kinga Zawodnik pierwszą gwiazdą "Tańca z gwiazdami 14"? Niedawno przeszła operację

Kinga Zawodnik ważyła około 150 kilogramów i ze względów zdrowotnych musiała poddać się operacji bariatrycznej. Obecnie gwiazda TVN ma ważyć o 40 kilogramów mniej. Przyznała, że w przeszłości mierzyła się z przykrymi uwagami na temat swojego wyglądu.

Zaczynając od najmłodszych lat, od dzieciaka, miałam non stop nieprzyjemne sytuacje. To były wyzwiska, obelgi. Dochodziło nawet czasami do rękoczynów, opluwania, szarpania. Takie zjawiska nie są mi obce. Ja swoją postawą chcę zmotywować te wszystkie kobiety, żeby nie doświadczały tego samego, co ja — mówiła w rozmowie z naszą reporterką.

Być może wiosną Kinga zachwyci widzów "Tańca z gwiazdami".

  • Gala Bizneswoman Roku 2022
Zawodnik Kinga 2022-05-13
KAPiF.pl
  • pokusa - premiera filmu
Zawodnik Kinga 2023-01-26
KAPiF.pl
  • Maybelline
Zawodnik Kinga 2022-05-11
KAPiF.pl
  • 2. Urodziny Salonu Kosmetycznego KSisters
n/z: Zawodnik Kinga / 2. Urodziny Salonu Kosmetycznego KSisters - 2023-09-20 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
[1/4] Gala Bizneswoman Roku 2022 Zawodnik Kinga 2022-05-13 KAPiF.plŹródło zdjęć: © KAPIF | Picasa
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także