Piotr Gąsowski spotykał się z ośmioma kobietami naraz: "Wbrew pozorom jestem porządnym człowiekiem"

Piotr Gąsowski spotykał się z ośmioma kobietami naraz: "Wbrew pozorom jestem porządnym człowiekiem"

Piotr Gąsowski obchodzi 60. urodziny
Piotr Gąsowski obchodzi 60. urodziny
Źródło zdjęć: © AKPA
16.04.2024 10:01

Piotr Gąsowski obchodzi 16 kwietnia 2024 roku swoje 60. urodziny. To jeden z najbardziej pozytywnych aktorów i prezenterów w polskim show-biznesie. Mało kto wie, że w pewnym momencie swojego życia spotykał się z ośmioma kobietami jednocześnie. "Wbrew pozorom jestem bardzo porządnym człowiekiem" - mówi o sobie.

W życiu zawodowym Piotr Gąsowski spełnia się od kilkudziesięciu lat. Zasłynął z świetnego poczucia humoru, co spowodowało, że często pojawiał się w filmach i serialach komediowych. Od lat współpracuje z Polsatem, gdzie przede wszystkim prowadzi "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jeszcze ciekawiej wygląda jednak życie uczuciowe aktora, które swego czasu było bardzo burzliwe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przygody miłosne Piotra Gąsowskiego. "To był krąg ośmiu dziewczyn"

O tym, że aktorzy prowadzą niezwykle barwne życie, wiadomo nie od dziś. O swoich przygodach w podcaście "WojewódzkiKędzierski" opowiedział również Piotr Gąsowski. Przyznał, że swego czasu spotykał się z ośmioma kobietami jednocześnie. Według niego nie było w tym nic złego, bowiem ani on nie był w żadnym związku, ani one. Dodał również, że popadł w seksoholizm.

To nie było zaliczanie, to był krąg ośmiu dziewczyn. One nie miały związków, ja nie byłem w związku. To było dawno, byłem młody, nikogo nie krzywdziłem - mówił wtedy Gąsowski.

Partnerki Piotra Gąsowskiego. Do dziś utrzymują dobre relacje

Nie licząc epizodu Piotra Gąsowskiego ze wspomnianymi ośmioma kobietami, aktor był dość stały w uczuciach. Przez blisko 14 lat tworzył szczęśliwy związek z aktorką, Hanną Śleszyńską, z którą ma syna Jakuba. Następnie, w "Tańcu z Gwiazdami" poznał Annę Głogowską. Para długo ukrywała swój związek, jednak gdy tancerka zaszła z aktorem w ciążę, poinformowali o wspólnym życiu. Razem byli przez 11 lat, jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Co ciekawe zarówno ze Śleszyńską, jak i Głogowską utrzymuje świetne relacje. Z okazji poprzednich urodzin dodał wspólne zdjęcie z byłymi partnerkami, dziękując im za wspólne życie.

Dziękuję wam, drogie dziewczyny i mamusie naszych dzieci, Haniu i Aniu, za to, że was mam i wy macie mnie i, że nasze dzieci mają siebie, a my mamy siebie wszyscy nawzajem! I że sobie kibicujemy - napisał na social mediach Gąsowski.
Piotr Gąsowski utrzymuje dobre relacje z byłymi partnerkami
Piotr Gąsowski utrzymuje dobre relacje z byłymi partnerkami© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także