Piotr Mróz demonstruje pobożność na tropikalnych wakacjach. Wybrance oświadczył się w Licheniu

Piotr Mróz
Piotr Mróz
Źródło zdjęć: © InstaStories

30.11.2023 17:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Mróz jest dumnym katolikiem. O wierze pamięta nawet na wakacjach. Na jego relację na Instagramie trafiło mocno sugestywne zdjęcie.

Piotr Mróz jest aktorem znanym z kreowania postaci Kuby Roguza w serialu "Gliniarze". Dodatkowy zastrzyk popularności przyniosła mu wygrana w 12. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Tańczył w nim z Hanną Zdunowicz. Jego partnerką jest modelka Agnieszka Wasilewska.

Narzeczeni nie ukrywają, że bardzo ważna jest dla nich wiara katolicka. Aktor oświadczył się wybrance w Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu. Dumny napisał w sieci:

Powiedziała TAK. W miejscu dla nas szczególnym… przed Matką Bożą… W Licheniu. Teraz to miejsce jest jeszcze bardziej wyjątkowe.

Para jeszcze nie sformalizowała związku. Piotr w rozmowie z Jastrząb Post powiedział, że zwleka ze ślubem, ponieważ najpierw chce się przeprowadzić do nowego lokum.

Nie mamy jeszcze finalnego terminu, ale wiemy, kiedy chcemy, aby się to wydarzyło. Na początku szykujemy mieszkanie, zamieszkamy w nim i będziemy myśleć o ślubie. Myślę, że to kwestia roku, maksymalnie dwóch. Teraz skupiamy się na szykowaniu mieszkania, a co dalej, to zobaczymy – powiedział naszej reporterce w ubiegłym roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Piotr Mróz modli się nawet na wakacjach

Aktualnie Piotr i Agnieszka przebywają na wakacjach w Egipcie. Nawet w trakcie urlopu nie zapominają o wierze. Gwiazdor "Gliniarzy" pokazał zdjęcie różańca wykonanego z muszelek.

Wszędzie razem – napisał z dumą.

Innym znanym z pobożności aktorem jest Misiek Koterski (więcej tutaj).

Piotr Mróz pokazał różaniec (fot. InstaStories)
Piotr Mróz pokazał różaniec (fot. InstaStories)© InstaStories
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także