Pola Gonciarz podbiła serca jurorów "Twoja twarz brzmi znajomo". "Występ na miarę finału"

Pola Gonciarz podbiła serca jurorów "Twoja twarz brzmi znajomo". "Występ na miarę finału"

Twoja twarz brzmi znajomo
Twoja twarz brzmi znajomo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.10.2023 22:05

W 6. odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo 19" Pola Gonciarz nie dała szansy konkurentom. Podczas występu odważyła się nawet na skok na bungee. Co jeszcze wydarzyło się w odcinku?

"Twoja twarz brzmi znajomo" cieszy się niezmienną popularnością, obecnie możemy oglądać już 19. edycję muzycznego show Polsatu. W 6. odcinku nie brakowało emocji, a uczestnicy dali z siebie wszystko. Walka była bardzo wyrównana, a jurorzy nie mogli wyjść z podziwu nad niektórymi metamorfozami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co wydarzyło się w 6. odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo 19"?

W 6. odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" jurorzy często chwalili uczestników, którzy coraz lepiej radzą sobie z przemianami w gwiazdy światowej muzyki. Magdalena Kumorek jako Lady Gaga zachwyciła Roberta Janowskiego, z kolei Marcin Januszkiewicz zrobił bardzo dobre wrażenie na zaproszonej go programu Reni Jusis, której piosenkę wykonywał. Zdecydowanie najlepiej jednak zdaniem jurorów poradziła sobie Pola Gonciarz, która wcale nie miała łatwego zdania.

Pola Gonciarz zwyciężczynią 6. odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo"

W 6. odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" Pola Gonciarz wcieliła się w Sinéad O’Connor i wykonała wielki hit "Nothing Compares 2 U". Poza niezwykłą metamorfozą wrażenie zrobił skok na bungee. Robert Janowski nie ukrywał, że był wzruszony interpretacją Poli.

Wzruszyłaś mnie, za co dziękuję serdecznie, bo ta piosenka jest jednym wielkim łkaniem wewnętrznym. I ty to zrobiłaś. Rzuciłaś się na bungee i dzięki ci za to, że się odważyłaś. Według mnie to był kompletny występ na miarę finału — ocenił.

Pola została zwyciężczynią 6. odcinka, a wygraną w wysokości 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.

  • Twoja twarz brzmi znajomo
  • MACIEJ ZAWADA
  • MACIEJ ZAWADA
  • MACIEJ ZAWADA
[1/4] Twoja twarz brzmi znajomoŹródło zdjęć: © Materiały prasowe | MACIEJ ZAWADA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także