Polsat szykuje prawdziwą bombę. Na Sylwestrze pojawi się gwiazda światowego formatu

Edward Miszczak (fot. KAPiF)
Edward Miszczak (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

08.12.2023 20:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polsat już za niedługo uraczy widzów kolejną odsłoną swojego przebojowego Sylwestra. Jak głoszą doniesienia, na scenie ma pojawić się gwiazda światowego formatu. Jest synem słynnego śpiewaka, którego także polscy słuchacze doskonale kojarzą.

Już wkrótce w polskiej telewizji rozpocznie się sezon na sylwestrowe imprezy. Stacje będą konkurować ze sobą przede wszystkim w kwestii rozmachu. Który telewizyjny Sylwester w tym roku zdobędzie najwięcej sympatii widzów, a który wywoła największe kontrowersje? Na razie jest za wcześnie, żeby prorokować, widać jednak, że Polsat chce zgarnąć status lidera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czy w "PnŚ" szykują się zmiany? Małgorzata Opczowska zdradza szczegóły

Polsat zaprasza gwiazdy na swojego Sylwestra

Znamy już pierwsze ogłoszenia polsatowskiego Sylwestra. Wiadomo, że będzie on utrzymany w iście gwiazdorskiej atmosferze. Jak co roku, postawi na mocny zestaw artystów. Wystąpią oni już 31 grudnia w Chorzowie w ramach Sylwestrowej Mocy Przebojów. Ekipa specjalistów już ruszyła z konstrukcją imponującej sceny.

Na ten moment udział w imprezie potwierdzili m.in. Majka Jeżowska, Feel i Golec uOrkiestra. Pod uwagę trzeba wziąć jednak przecieki, które sugerują, kto jeszcze pojawi się podczas celebracji Nowego Roku.

Kto będzie zagraniczną gwiazdą w tym roku?

Co roku Polsat stara się zabukować zagraniczną gwiazdę, która jeszcze bardziej uświetni sylwestrową atmosferę. Podczas ubiegłego Sylwestra do Polski przybył Patrick Kelly z Kelly Family. Kogo zobaczymy w tym roku?

Informator portalu ShowNews zdradził, że już 31 grudnia na scenie wystąpi Mateo Bocelli. Jego ojcem jest Andrea Bocelli, jeden z najbardziej rozpoznawalnych śpiewaków na świecie i duma włoskiej muzyki. Choć nie są to oficjalne informacje, już teraz mogą podgrzać atmosferę.

Jak sugeruje ShowNews, podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów prawdopodobnie usłyszymy także Dodę i Lady Pank. Czekacie?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Zobacz także