Polsko-ukraiński duet zrugany w "Mam talent". Zniesmaczona Wieniawa: "To jest dyskwalifikujące"

Polsko-ukraiński duet zrugany w "Mam talent". Zniesmaczona Wieniawa: "To jest dyskwalifikujące"

Julia Wieniawa skrytykowała uczestników "Mam talent" (fot. KAPiF)
Julia Wieniawa skrytykowała uczestników "Mam talent" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
16.03.2024 21:30, aktualizacja: 16.03.2024 21:54

Nowa edycja "Mam talent" trwa w najlepsze. Widzowie mieli okazję doświadczyć już niejednego zwrotu akcji. Po występie polsko-ukraińskiego duetu tanecznego padły jednak mocne słowa ze strony Julii Wieniawy. Jeden element przekreślił losy pary w jej oczach.

Kolejny sezon Mam talent zdołał przynieść już niejedną niespodziankę. Pierwsze zaskoczenia czekały na widzów jeszcze przed premierą pierwszego odcinka. Okazało się, że skład jurorów uległ znacznym zmianom - ze starej gwardii została tylko Agnieszka Chylińska, a dołączyli do niej Marcin Prokop i Julia Wieniawa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Julia Wieniawa jako jurorka w "Mam talent"

Obawy wielu osób budziło to, jak Wieniawa poradzi sobie w nowej roli. W szczególności, że jeszcze przed emisją kolejnej edycji programu wyrażała spory stres i niepokój dotyczący tego, jak wypadnie. Na to wygląda jednak, że doskonale odnajduje się w tym wydaniu.

W najnowszym odcinku Mam talent nie gryzła się w język. Pewien element występu dwójki uczestników szczególnie mocno nie przypadł jej do gustu.

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA

Polsko-ukraiński duet zjechany przez Wieniawę w "Mam talent"

Polsko-ukraiński duet taneczny Duo Beso zaprezentował przed jury swój układ taneczny. Ubiór występującej kobiety - prawdziwe lisie futro - nie spodobał się jednak ani Agnieszce Woźniak-Starak, ani Wieniawie. Ta druga nie potrafiła skupić się na niczym innym. Agnieszka Chylińska starała się nawet odciągnąć jej wzrok:

Olej tego futrzaka. Trudno...

To jednak w żaden sposób nie pomogło. Po występie młoda aktorka wprost powiedziała, co sądzi o takim wyborze stroju. Futro z lisa nie pozwoliło jej dać obiektywnej oceny.

Jestem trochę zniesmaczona. Nie rozumiem, po co był ten lis. Odbierał mi uwagę od was. Mimo że widzę ogromne umiejętności, to przepraszam, ale to jest dla mnie dyskwalifikujące... Jestem na "nie" - podsumowała.

Parze udało się jednak przejść dalej, a to dzięki poparciu Chylińskiej i Prokopa. Mają zatem szanse na odniesienie dużego sukcesu.

Widzowie śledzą nowy sezon "Mam talent" (fot. KAPiF)
Widzowie śledzą nowy sezon "Mam talent" (fot. KAPiF)© KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także