Poszło o Rydzyka. Anna Popek posprzeczała się z fanem

Poszło o Rydzyka. Anna Popek posprzeczała się z fanem

Anna Popek i Tadeusz Rydzyk
Anna Popek i Tadeusz Rydzyk
Źródło zdjęć: © KAPIF
01.12.2023 14:50

Anna Popek posprzeczała się z internautą. Poszło o Jarosława Kaczyńskiego i o. Tadeusza Rydzyka. W jaki sposób przebiegła dyskusja?

Anna Popek w ostatnim czasie stała się bohaterką licznych medialnych spekulacji. Część komentatorów sugeruje, że może być jedną z pracowniczek Telewizji Polskiej, które pożegnają się z pracą po przejęciu władzy przez PO, Trzecią Drogę i Lewicę.

Przez ostatnie lata Popek niespecjalnie ukrywała to, że jest jej blisko do prawicy. W 2020 roku wzięła udział w konferencji prasowej, podczas której prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o 13. emeryturze. Rok później poprowadziła konwencję Partii Republikańskiej, będącej członem Zjednoczonej Prawicy. Liderem tego ugrupowania jest Adam Bielan.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Popek posprzeczała się z fanem. Poszło o Rydzyka i Kaczyńskiego

W piątek 1 grudnia prezenterka "Pytania na śniadanie" zamieściła na Instagramie nowe zdjęcie i krótki opis. Napisała m.in. o tym, że czuje się nie najlepiej.

Ale los pokrzyżował mi plany, bowiem troszkę się pochorowałam. Także mam wolne do niedzieli, leżę pod pierzyną i kuruję się wszystkimi możliwymi sposobami. A jakie Wy macie sposoby na zimowe przeziębienie? Pozdrawiam Was serdecznie – napisała.

Pod postem odezwał się fan Popek, który wytknął jej związki z prawicą.

Szanowna pani, jest pani bardzo piękna, ale tacy panowie jak Rydzyk czy Kaczyński sprawili, że mam wywalone na kobiety z waszego obozu. Proszę wybaczyć mi szczerość. Nie lubię ludzi po prawicy waszego boga z Nowogrodzkiej, z Żoliborza – wytknął jej.

Gdy adresatka uwagi zapoznała się z nią, odpowiedziała, stwierdzając, że wcale nie ma takiego stosunku do wyżej wymienionych osób, jak sugeruje to internauta.

Mój Bóg mieszka w niebie. Serdecznie Pana pozdrawiam! – ucięła temat.
Anna Popek
Anna Popek© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także