Prawda o Meghan Markle wyjdzie na jaw? Nadchodzi premiera dokumentu o księżnej

Meghan Markle boi się, że prawda wyjdzie na jaw
Meghan Markle boi się, że prawda wyjdzie na jaw
Źródło zdjęć: © Instagram

23.05.2024 16:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już niedługo swoją premierę będzie miał nowy dokument o Meghan Markle i z tego powodu żona księcia Harry'ego ma bać się, że straci twarz. Produkcja opowiada o jej historii, zanim poznała swojego męża oraz o jej drodze do małżeństwa z brytyjskim księciem.

Meghan Markle żyje w strachu. A przynajmniej tak sądzi ekspert ds. rodziny królewskiej Tom Quinn. Podobno księżna obawia się premiery najnowszego niemieckiego dokumentu Ulrika Gunewala, który ma opowiedzieć jej historię z czasów, zanim została jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci wśród royalsów. Produkcja będzie emitowana w niemieckiej telewizji ZDF i już teraz wywołuje niemałą sensację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Cała prawda o Meghan Markle

Wspominany wcześniej ekspert w wywiadzie dla "The Mirror" wyjaśnił, że jego zdaniem premiera nadchodzącego filmu budzi w Meghan silny niepokój. Ma to być związane z tym, że aktorka nie jest bezpośrednio związana z realizacją dziennikarskiego projektu i nie ma pojęcia, co się w nim znajdzie oraz w jakim świetle zostanie przedstawiona.

– Meghan wpadła w panikę w związku z nowym dokumentem kręconym przez niemieckiego dziennikarza. Zakłada, że jeśli nie zostanie zaproszona do wzięcia udziału i, co jeszcze ważniejsze, nie będzie miała ostatecznego wpływu na to, co znajdzie się w programie, prawdopodobnie będzie to miało kluczowe znaczenie – powiedział Tom Quinn.

Ciężki czas dla royalsów

Nadchodzący film nie jedyny powód Meghan do zmartwień. W ostatnim czasie royalsi przeżywają trudny okres. Król Karol III i księżna Kate walczą z chorobami nowotworowymi, a te utrudniają im pełnienie obowiązków wynikających z ich pozycji. Wobec takiego obrotu spraw książę Harry zadeklarował chęć pomocy ojcu i podczas spotkania miał zobowiązać się do częstszych wizyt w rodzinnych stronach.

Jego żona nie podziela jego entuzjazmu i można przypuszczać, że skoro kiedyś przyrzekła, że nigdy nie wróci do Wielkiej Brytanii, niechętnie podchodzi do pomysłu o pojednaniu z rodziną królewską. Czy produkcja o jej życiu, która podobno pokaże prawdziwą jej twarz, może skłonić ją do zmiany zdania i pogodzenia się z krewnymi męża?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także