Prawie cała ich rodzina gra w "M jak miłość". Dla fanów nie było to tajemnicą. Wiedzieliście?

Prawie cała ich rodzina gra w "M jak miłość". Dla fanów nie było to tajemnicą. Wiedzieliście?

M jak miłość
M jak miłość
Źródło zdjęć: © Instagram
08.09.2023 15:21

Mało kto wie, że na planie serialu "M jak miłość" można zobaczyć niemal całą rodzinę jednego z aktorów. Brakuje tylko najstarszej córki.

Bartłomiej Nowosielski to znany polski aktor. Możemy go oglądać między innymi na planie serialu M jak miłość. Okazuje się, że nie jest on jedyną osobą o tym nazwisku, która gra w serialu uwielbianym przez widzów TVP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rodzina Bartłomieja Nowosielskiego w "M jak miłość"

Wszystko zaczęło się od Hani Nowosielskiej, która w M jak miłość odgrywa rolę Poli. To ona załatwiła pracę na planie serialu nie tylko swojemu tacie, ale także swojej mamie Ewelinie Kudeń-Nowosielskiej. 

W serialu brakuje tylko najstarszej córki Bartłomieja Nowosielskiego

Ewelina Kudeń-Nowosielska gra w M jak miłość mamę Poli. Z kolei Bartłomiej Nowosielski wcielił się w rolę przyjaciela rodziny Mostowiaków, Tadeusza Kiemlicza. 

W serialu nie zagrała najstarsza córki Nowosielskich. Czy role w serialu przeplatają się z codziennym życiem rodziny? Okazuje się, że nie. Mama Poli w serialu porzuciła swoje dziecko, a następnie porwała. Dla Eweliny wejście w tę rolę nie było proste.

W rzeczywistości mamy zupełnie inne relacje. Natomiast w M jak miłość jest, jak jest - wyznała w kulisach serialu.

Jako pierwsza z rodziny Nowosielskich w serialu zagrała właśnie Hania. Później obsada wpadła na pomysł, by jej prawdziwa mama zagrała tę serialową. Jako ostatni angaż otrzymał Bartłomiej. Czy rodzina Nowosielskich ogląda siebie w telewizji? 

Zasiadamy całą rodziną przed telewizorem, jak jest odcinek z Hanią! To jest nasze święto. Jestem pełen podziwu dla niej, bo połknęła tego bakcyla. Jest od nas zdecydowanie lepsza! - wyznał Nowosielski.

  • Rodzina Nowosielskich
  • Rodzina Nowosielskich
  • Rodzina Nowosielskich
  • Rodzina Nowosielskich
  • Rodzina Nowosielskich
[1/5] Rodzina NowosielskichŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także