Przed Małgorzatą Rozenek ekstremalne wyzwanie: "Zastanawiam się, jak będę wyglądała". Co na to Radek?

03.11.2023 17:50, aktual.: 03.11.2023 18:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek w rozmowie z Jastrząb Post zapowiedziała, że przed nią spore zmiany. Zresztą oddajmy jej głos!

Małgorzata Rozenek latem bieżącego roku pożegnała się z pracą w śniadaniówce "Dzień Dobry TVN". Wraz z nią z show odeszli prezenterzy, tacy jak: Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme.

W rozmowie z Jastrząb Post Gosia zapowiedziała, że teraz czekają ją spore zmiany. Co miała na myśli? Zapraszamy na wywiad Karoliny Motylewskiej.

Przed Małgorzatą Rozenek ekstremalne wyzwanie

Gosia wyznała Karolinie, że jest teraz w trakcie kręcenia nowego programu.

Nie brakuje mi wyzwań zawodowych, bo jestem w trakcie kręcenia swojego nowego programu, na którego premierę zapraszam już na wiosnę. Dzieje się bardzo dużo. Ekstremalnie dużo – powiedziała.

Jak przekonuje, realizacja programu jest naprawdę wymagająca. Rozenek nie jest pewna tego, jak będzie wyglądała po sfinalizowaniu projektu.

I sformułowanie ekstremalnie jest tutaj użyte nie na wyrost. Nie mogę się doczekać tego, kiedy będę mogła ten program pokazać. Powiem wprost –  wzięłam na siebie ogromne wyzwanie. Skala tego wyzwania dociera do mnie każdego dnia. Zdjęcia są bardzo wymagające. Zastanawiam się, jak będę wyglądała – w sensie mentalnym, jako człowiek – nie tylko fizycznie – za pół roku, kiedy zdjęcia się skończą. Niesamowite, ekstremalne wyzwanie, które wymaga ekstremalnych zmian w życiu. Moje życie przechodzi teraz właśnie taką ekstremalną zmianę – kontynyuowała.

Czy rodzina wspiera Małgorzatę Rozenek?

Oczywiście, rodzina wspiera Gosię, choć jej mąż, Radosław Majdan, jest nieco zdziwiony.

Wspiera mnie. Jak zawsze. Radosław trochę się dziwi, jak opowiadam mu, co będzie się działo, albo co przede mną. Martwi się o mnie, bo to jest taki program, w którym możesz się martwić. Ale ja się tak cieszę, mam niesamowitą frajdę. Bardzo się cieszę, że mogę się realizować – podsumowała.

Jesteście fanami Małgorzaty?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także