"Przyjaciółki". Jakie będą dalsze losy bohaterek? Są pierwsze przesłanki

"Przyjaciółki" (fot. KAPiF)
"Przyjaciółki" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

24.11.2023 15:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Przyjaciółki". Ostatni sezon popularnego serialu zakończył się wielką tragedią, która pozostawiła widzów w niepewności. Jak dalej potoczą się losy bohaterek? Są już pierwsze sygnały z planu.

Finał ostatniego sezonu polsatowskich Przyjaciółek pozostawił fanów serialu w wielkiej konsternacji. Widzami wstrząsnęła tragedia, która zamknęła najnowszy etap losów bohaterek. Obsadę opuściła również Anita Sokołowska - jej postać została pożegnana w nad wyraz przykry sposób. Co czeka tytułowe kobiety w przyszłości? Miłośnicy produkcji już teraz mogą zacierać ręce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Hyży szczerze o Edwardzie Miszczaku. Jakie mają relacje?

"Przyjaciółki" - jak zakończył się ostatni sezon?

266. odcinek serialu miał wyjątkowo smutny finał. Anka (Magdalena Stużyńska) uległa wypadkowi, którego skutki nie zostały jeszcze przedstawione. Wcześniej wdała się w toksyczną relację z Miłoszem (Bartosz Opania), który chciał ją odwieść od obecnego partnera.

Wielu widzów mocno przeżyło, że postać odgrywana przez Anitę Sokołowską, Zuza, musiała pożegnać się ze swoimi ukochanymi przyjaciółkami. Według scenariusza, dosięgły ją fatalne skutki choroby nowotworowej. Aktorka z pewnością na długo zapamięta swój ostatni dzień na planie serialu, kiedy moment śmierci Zuzy opłakiwała także ekipa produkcyjna.

Nie wiadomo, co dalej będzie z relacją Patrycji (Joanna Liszowska) z Wiktorem (Paweł Deląg). Odpowiedzi jednak przyjdą wkrótce.

Serial powróci na antenę

Na swoich oficjalnych profilach społecznościowych Polsat opublikował zdjęcia, które z pewnością podekscytują fanów Przyjaciółek.

Dorotka rozsiadła się już na kanapie. Do zobaczenia w kolejnym sezonie - głosi opis fotek.

Przedstawiają one jedną z aktorek z obsady serialu, Agnieszkę Sienkiewicz. Jest zatem na co czekać - najprawdopodobniej już wkrótce dowiemy się więcej o następnym sezonie.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Zobacz także