"Przyjaciółki" z kolejnym sezonem w drodze. Wiemy, kiedy trafi do telewizji

Joanna Liszowska (fot. KAPiF)
Joanna Liszowska (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

18.12.2023 16:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Przyjaciółki" już na wiosnę przyszłego roku zaliczą powrót na antenę Polsatu. Jak przekazała stacja, właśnie ruszyły prace nad kolejnym sezonem. Joanna Liszowska wydaje się być niezwykle podekscytowana tym faktem. Udostępniła fotkę z planu.

Przyjaciółki od lat pozostają jednym z najpopularniejszych seriali w ofercie Polsatu. Produkcja może cieszyć się już 22. sezonami, a na horyzoncie kolejna odsłona. Jak obwieściła stacja, prace nad następnym sezonem trwają w najlepsze. Widzowie już wkrótce poznają kontynuację przygód bohaterek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Donald Tusk nowym premierem. Co na to Karolina Pisarek?

"Przyjaciółki" powrócą do Polsatu wiosną

Kiedy kolejny, 23. sezon Przyjaciółek? Polsat opublikował na swoim Instagramie wspólne zdjęcie trzech aktorek, które wcielają się w główne role: Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej i Magdaleny Stużyńskiej. Fotka została opatrzona wiadomością pozbawiającą wszelkich wątpliwości.

Kręcimy kolejny sezon "Przyjaciółek" - obwieściła stacja.

Z miniquizu załączonego do instagramowego story wyczytać można natomiast oficjalne potwierdzenie, że produkcja swój powrót zaliczy na wiosnę. Z pewnością będzie to istotny segment zbliżającej się ramówki.

Joanna Liszowska cieszy się z powrotu

Joanna Liszowska najwyraźniej już nie może doczekać się, aż widzowie zobaczą kolejne odcinki Przyjaciółek. Udostępniła zdjęcie na swoim własnym story.

Na ten moment nie wiadomo nic na temat tego, czym scenarzyści uraczą widzów w nadchodzącym sezonie produkcji. Czekacie na jakieś informacje?

Zobacz także