Przykra wiadomość dla tysięcy fanów Małgorzaty Kożuchowskiej. Menadżerka potwierdza

Przykra wiadomość dla tysięcy fanów Małgorzaty Kożuchowskiej. Menadżerka potwierdza

Małgorzata Kożuchowska i jej menadżerka nie mają dobrych wieści
Małgorzata Kożuchowska i jej menadżerka nie mają dobrych wieści
Źródło zdjęć: © kapif
24.04.2024 07:40

Małgorzata Kożuchowska zdobyła tysiące nowych fanów, gdy grała Natalię Boską w serialu "Rodzinka.pl". Niedawno gruchnęła wieść o powrocie ich historii na ekrany. Kożuchowska nic nie wie na ten temat?

Serial "Rodzinka.pl" był prawdziwym hitem. Widzowie go uwielbiali i przez lata obserwowali, jak dorastają dzieci państwa Boskich. Produkcja została ucięta w połowie sezonu, co sprawiło, że wiele osób do dziś czuje niesmak i rozczarowanie. Czy jest szansa na wskrzeszenie tego serialu i czy Małgorzata Kożuchowska wróci na plan?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rodzinka.pl" wróci na ekrany?

Od jakiegoś czasu chodzą pogłoski o tym, że serial miałby wrócić.

Wielokrotnie próbowałam doprowadzić do rozmów z poprzednimi władzami telewizji na temat reaktywacji, by zakończyć tę produkcję ciekawie i kreatywnie, w sposób satysfakcjonujący wieloletnich fanów. Niestety nie było zainteresowania. Bardzo chętnie podejmę tę próbę z nowymi władzami - mówiła Plotkowi Dorota Kosmicka-Gacke, producentka "Rodzinki.pl".

Widzów, którzy skazani są w tej chwili na powtórki, z pewnością ucieszył fakt, że zaczęły krążyć plotki o reaktywowaniu serialu z Tomaszem Karolakiem i Małgorzatą Kożuchowską w rolach głównych. Miałby on zastąpić "Leśniczówkę", która niedługo zniknie z ramówki.

Obecnie trwają prace nad scenariuszem. Kontaktowano się już z gwiazdami, które ten serial tworzyły i większość z nich wyraziła chęć powrotu na plan. Na pewno oferty otrzymali już Tomasz Karolak, Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska - przekonywał Świat Gwiazd.

Małgorzata Kożuchowska nie wie nic o nowej "Rodzince.pl"

Tymczasem aktorka nie ma pojęcia o tym, że miałaby wrócić na plan zdjęciowy w roli Natalii Boskiej. Portal Shownews skontaktował się z agentką gwiazdy i zasięgnął informacji u źródła.

Nie wiemy, skąd się wzięła informacja, że "Rodzinka.pl" wraca i że Małgosia w niej zagra. Może telewizja ma jakieś plany, ale my nic o tym nie wiemy. Nie dostaliśmy żadnej oficjalnej wiadomości - przekazała agentka Małgorzaty Kożuchowskiej, Milena Cielemęcka.

Czy widzowie mogą sobie wyobrazić rodzinę Boskich bez Natalii? To byłaby bardzo smutna wiadomość dla tysięcy fanów serialu "Rodzinka.pl". Z pewnością widzowie liczą na to, że twórcy niedługo skontaktują się z Kożuchowską i naprawią to niedociągnięcie. Chyba, że producenci wrócą do pomysłu zatrudnienia zupełnie innej aktorki.

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska © KAPIF | � by KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także