Rafix z "Chłopaków do wzięcia" już tak nie wygląda. Przeszedł spektakularną metamorfozę

Rafix (fot. Materiały prasowe)
Rafix (fot. Materiały prasowe)
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

22.09.2023 16:58, aktual.: 24.09.2023 09:35

Rafix z "Chłopaków do wzięcia" bardzo się zmienił. Jak teraz wygląda?

Rafix, a właściwie Rafał Bebetka to jeden z najpopularniejszych uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Zastanawiacie się, co u niego? Bohater zmienił się nie do poznania! Zobaczcie sami. od kilku lat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników "Chłopaków do wzięcia". Okazuje się, że w ostatnim czasie mężczyzna przeszedł sporą metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rafixa z "Chłopaków do wzięcia" nie ma szczęścia w miłości 

Rafał Bebetka, który widzom programu znany jest jako Rafix, był jednym z uczestników ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Mężczyzna dał się poznać, jako osoba, która uwielbia publicznie prezentować swoją muskulaturę. Rafix miał problem z nawiązywaniem bliższych relacji z kobietami. Za każdym razem, kiedy próbował, coś stawało na przeszkodzie. Przygoda z Barbarą zakończyła się bardzo szybko. Później była Jola, z którą już po sześciu tygodniach planował ślub. Ten związek także nie przetrwał, bowiem kobieta próbowała uwieść jego szwagra.

Rafix z "Chłopaków do wzięcia" - metamorfoza

Zerwanie zaręczyn z Jolą było dla Rafixa bodźcem do zmian. Uczestnik programu zmienił swoją fryzurę i ledwie można go rozpoznać. Z ostatnich sezonów "Chłopaków" pamiętamy łysego Rafixa. Teraz ma bujne włosy. 

Co Wy na to?

  • Rafix
  • Rafix
  • Rafix
  • Rafix
  • Rafix
  • Rafix
  • Rafix
[1/7] RafixŹródło zdjęć: © Polsat Play
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także