Rekordowe stawki dla uczestników "TzG"?! Podano, kto dostanie najwięcej

Roksana Węgiel, Filip Chajzer, Maffashion
Roksana Węgiel, Filip Chajzer, Maffashion
Źródło zdjęć: © KAPIF

13.01.2024 07:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ile zarobią uczestnicy kolejnego sezonu programu "Taniec z gwiazdami"? Jeden z portali podzielił się swoimi ustaleniami. Podobno rekordziści mają zgarnąć nawet po 100 tysięcy złotych!

"Taniec z gwiazdami" zadebiutował w Polsce na antenie TVN. W 2014 roku przeniesiono go do konkurencyjnego Polsatu. Wiosną br. ukaże się kolejny sezon formatu. Będzie można go oglądać w niedzielę po godz. 20.00. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na przełomie lutego i marca. Dokładnej daty jeszcze nie podano.

Portal Pudelek.pl ustalił, że nowymi jurorami "TzG" będą Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak oraz Tomasz Wygoda. Po raz kolejny pojawi się również Iwona Pavlović.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Taniec z gwiazdami": ile zarobią uczestnicy?

Redakcja ShowNews przyjrzała się bliżej uczestnikom formatu. Zgodnie z jej ustaleniami, mają się w nim pojawić m.in.: Roksana Węgiel, Katarzyna Sokołowska, Filip Chajzer, Maffashion oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Informator przywołanego serwisu przekazał, że w tym sezonie stawki będą wyższe niż dotychczas. Poza tym gwiazdy mają dostać pieniądze za cały program.

Tym razem będą to naprawdę duże stawki, bo na przykład taka Maffashion bierze około 100 tysięcy złotych za całość. Nikt już nie bierze pieniędzy za odcinki, tylko za całość, bo uczestnicy mogą odpaść już na początku – wytłumaczył rozmówca ShowNews.

Choć wynagrodzenie dla Maffashion może wydawać się bajońskie, to wcale nie jest najwyższe. Podobno Węgiel może zainkasować jeszcze więcej niż 100 tys. zł. Natomiast Chajzer i Sokołowska dostaną po ok. 50 tys. zł.

Ta edycja jest bardzo droga, najdroższa ze wszystkich, bo jest nowe studio, nowy reżyser, inne stawki – dodało źródło.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także