Robert Biedroń wrzucił zdjęcie z ODMIENIONĄ Anną Grodzką. Była posłanka przeszła metamorfozę (FOTO)

Anna Grodzka
Anna Grodzka
Źródło zdjęć: © AKPA

20.12.2023 13:07, aktual.: 11.01.2024 22:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odkąd Anna Grodzka wycofała się z życia publicznego, to trudno jest znaleźć jakiekolwiek informacje dotyczące jej życia osobistego. Niespodziewanie jednak Robert Biedroń opublikował w sieci zdjęcie z byłą posłanką. Kobieta może pochwalić się nowym odmienionym wizerunkiem.

Bez wątpienia Anna Grodzka jest znaczącą postacią w rodzimej polityce, bowiem jest pierwszą transseksualną posłanką w historii polskiego Sejmu. Urodzona w 1954 roku nigdy nie czuła się dobrze w męskim ciele. Na przejście operacji zmiany płci musiała czekać kilkanaście lat, jednak ostatecznie udało się jej spełnić marzenie w klinice w Bangkoku. Zanim zaangażowała się w politykę, była aktywna jako działaczka społeczna.

Jej wejście do polityki w 2011 roku było znaczącym krokiem w kontekście reprezentacji społeczności LGBT+ w polskim parlamencie. Grodzka zaangażowała się w prace parlamentarne, skupiając się na kwestiach dotyczących praw osób LGBT+ oraz równości społecznej.

Robert Biedroń opublikował zdjęcie z Anną Grodzką. Była posłanka chwali się nowym wizerunkiem

Nie jest tajemnicą, że Anna Grodzka chroni swoją prywatność. Była posłanka bardzo rzadko publikuje w sieci treści dotyczące jej życia osobistego oraz równie rzadko pokazuje się na ściance. Tym razem jednak nie spodziewanie na Instagram trafiło zdjęcie Grodzkiej, a wszystko za sprawą Roberta Biedronia.

Europoseł Lewicy opublikował w sieci swoje zdjęcie z Anną Grodzką, które opatrzył uroczym opisem.

Są przyjaźnie na zawsze… - napisał Biedroń.

Odpoczynek od show biznesu niewątpliwie służy Grodzkiej. Na zdjęciu wygląda na zadowoloną, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Anna zaprezentowała się również w nowych rozjaśnionych włosach. Na spotkanie z przyjacielem wybrała brązowy sweterek oraz granatową bluzeczkę.

A Wam, jak się podoba Anna Grodzka w takiej wersji?

Anna Grodzka
Anna Grodzka© AKPA
Anna Grodzka
Anna Grodzka© AKPA
Anna Grodzka
Anna Grodzka© AKPA
Anna Grodzka
Anna Grodzka© AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także