Roksana Węgiel pokazała, z kim zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". Michał Kassin to prawdziwy przystojniak? "Kevin patrzy i płacze"

Roksana Węgiel pokazała, z kim zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". Michał Kassin to prawdziwy przystojniak? "Kevin patrzy i płacze"

Roxie Węgiel pokazała, z kim zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". Kevin Mglej będzie zazdrosny?
Roxie Węgiel pokazała, z kim zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". Kevin Mglej będzie zazdrosny?
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPIF | KAPiF.pl
13.02.2024 07:55

Roksana Węgiel pokazała, z kim zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". Widzowie nie ukrywają, że ukochany piosenkarki ma powody do zazdrości. Ich zdaniem tancerz jest nie tylko utalentowany, ale także przystojny.

"Taniec z gwiazdami" wiosną zagości po raz czternasty na antenie Polsatu. Jedną z największych gwiazd nowej edycji jest bez wątpienia Roksana Węgiel. Młoda piosenkarka pokazała w mediach społecznościowych, kto będzie partnerował jej w programie i pomagał rozwijać taneczne umiejętności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roksana Węgiel pokazała partnera z "Tańca z gwiazdami". Kim jest Michał Kassin?

Na profilach Roksany Węgiel oraz "Tańca z gwiazdami" pojawiła się informacja o tym, kto będzie partnerował 19-latce w 14. edycji show Polsatu. To utytułowany Michał Kassin.

U boku Roxie Węgiel w "Tańcu z gwiazdami" zobaczycie Michała Kassina. Zwycięzcę otwartych Mistrzostw Polski oraz wielu prestiżowych turniejów w Polsce i za granicą! Michała możecie także zobaczyć w musicalach w Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz w teledyskach znanych artystów — czytamy.

Fani Roksany nie ukrywają, że para świetnie prezentuje się razem na zdjęciu, a w towarzystwie tak utalentowanego trenera Węgiel ma szanse zajść daleko w programie. Pojawiły się także opinie dotyczące wyglądu Michała. Czy narzeczony Roxie, Kevin Mglej, ma powody do zazdrości?

Roxie Węgiel i Michał Kassin zatańczą razem z "Tańcu z gwiazdami". Fani piosenkarki zachwyceni

Wśród komentarzy fanów Roksany Wegiel pojawiły się komplementy pod adresem jej tanecznego partnera. Część internautów uznała, że Kevin Mglej może nie być zachwycony faktem, że jego ukochana trenuje z takim przystojniakiem.

Kevin patrzy i płacze (...) Przystojny. Oj, będą plotki (...) Powiem tak, wyglądem pasują idealnie, charakterami to nie wiem, ale jak ona jest przy tym ziomku wygląda 100000% lepiej niż przy swoim Kevinie (...) Kevin zazdrosny — czytamy.

Myślicie, że Roxie i Michał mają szansę na zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami"?

Roxie Węgiel i Michał Kassin zatańczą razem w "Tańcu z gwiazdami"
Roxie Węgiel i Michał Kassin zatańczą razem w "Tańcu z gwiazdami"© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także