"Rolnicy. Podlasie". Sąsiedzi Gienka i Andrzeja z Plutycz mają dość. Podjęli radykalne kroki

"Rolnicy. Podlasie". Sąsiedzi Gienka i Andrzeja z Plutycz mają dość. Podjęli radykalne kroki

Andrzej i Gienek "Rolnicy. Podlasie"
Andrzej i Gienek "Rolnicy. Podlasie"
Źródło zdjęć: © Facebook
04.10.2023 09:05

Afera wokół Andrzeja i Gienka z Plutycz. Mieszkańcy wsi zdecydowali się skierować sprawę do sądu.

Gienek i Andrzej z Plutycz to bohaterowie produkcji "Rolnicy. Podlasie". Ojciec i syn dzięki programowi zyskali ogromną popularność, która zdaje się przeszkadzać mieszkańcom wsi, w której mieszkają. Między uczestnikami "Rolników" a sąsiadami rozwinął się konflikt. O co chodzi? 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rolnicy. Podlasie". Mieszkańcy Gienka i Andrzeja są oburzeni

Gienek i Andrzej z Plutycz pod Bielskiem Podlaskim byli bohaterami serialu "Rolnicy. Podlasie". Udział w programie sprawił, że stali się rozpoznawalni i lubiani przez fanów. Mężczyźni mieszkają w niewielkiej wsi, a więc łatwo ich odnaleźć. Z tego faktu korzystają wierni fani, którzy odwiedzają rolników w ich miejscowości. Nie podoba się to mieszkańcom wioski. O konflikcie zrobiło się głośno za sprawą Radia Białystok. Jak wynika z informacji przekazanych przez dziennikarzy, mieszkańcy Plutycz są oburzeni, ponieważ Gienek i Andrzej nie panują nad swoimi końmi, które niszczą uprawy sąsiadów. Nie jest to jedyny problem, będący podłożem konfliktu. 

Fani serialu "Rolnicy. Podlasie" licznie odwiedzają Gienka i Andrzeja

Okazuje się, że pozbawione opieki stado koni to tylko początek. Mieszkańcy Plutycz mają też inny problem. Chodzi o fanów serialu "Rolnicy. Podlasie" odwiedzających swoich ulubionych bohaterów. W czasie wizyt zakłócany jest bowiem spokój w niewielkiej wsi pod Bielskiem Podlaskim. Jak wynika z materiału Radia Białystok, sąsiedzi Gienka i Andrzeja proszą o reakcję i zwracają uwagę na to, co im przeszkadza. Mężczyźni zdają się nie przejmować sugestiami sąsiadów i zapewniają: "i tak nam nic nie zrobicie".

Niektórzy mieszkańcy wsi zdecydowali się na radykalne kroki i skierowali sprawę do sądu. Sam Gienek uważa, że reakcja sąsiadów wynika jedynie z zazdrości o ich popularność.

Co o tym myślicie?

  • Andrzej i Gienek "Rolnicy. Podlasie"
  • Andrzej i Gienek "Rolnicy. Podlasie"
  • Andrzej i Gienek "Rolnicy. Podlasie"
  • Andrzej i Gienek "Rolnicy. Podlasie"
[1/4] Andrzej i Gienek "Rolnicy. Podlasie"Źródło zdjęć: © Facebook
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także