"Rolnik szuka żony". Artur już jest zakochany? Zdradził coś, co dało widzom do myślenia. Kto wpadł mu w oko?

Rolnik Szuka Żony
Rolnik Szuka Żony
Źródło zdjęć: © Instagram

05.10.2023 15:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ten sezon "Rolnik szuka żony" wchodzi na kolejny etap. Kandydaci za chwilę znajdą się w gospodarstwach i zawalczą o miłość. Niektórzy chyba już nie muszą czekać, wygląda na to, że Artur został ugodzony strzałą Amora.

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" wybrali już kandydatów do swojego serca. Niedługo zamieszkają oni w gospodarstwach i staną do rywalizacji o serce gospodarza i gospodyni. Zapowiada się mnóstwo emocji. Artur był wyraźnie poruszony przyjazdem jednej z pań, cały aż się zaczerwienił. Zwiastun podkręcił temperaturę!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rolnik szuka żony". Miłość na wyciągnięcie ręki?

Rolnicy poznali już wybranych kandydatów i zaprosili ich do siebie. Z pewnością jednym z bardziej emocjonujących wątków programu jest ten z udziałem Artura. Przystojny rolnik dostał bowiem cały worek listów od kandydatek do jego serca. Wybór nie był z pewnością prosty, ale mężczyzna podjął decyzję.

Zwiastun najnowszego odcinka pokazał też jego reakcję na przyjazd jednej z wybranych kobiet. Artur aż się zaczerwienił.

Tąpnęło mnie troszkę - wyznał do kamery.

"Rolnik szuka żony". Widzowie obstawiają

Widzowie programu są niezwykle aktywni w mediach społecznościowych i żywo komentują każdy odcinek, a także dodatkowe materiały, które publikuje stacja. Teraz też zaczęli zastanawiać się, która z kandydatek wywołała rumieniec i taką reakcję Artura.

Jedni twierdzili, że słowa rolnika odnoszą się do Aleksandry, kandydatki w zielonej sukni. Inni, że to mogła być Blanka, która jest bezpośrednia i bardzo miła i przy której rolnik na pewno nie będzie się nudził.

Żeby się ostatecznie przekonać, trzeba obejrzeć najnowszy odcinek. Nie możemy się już doczekać, a Wy?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także