"Rolnik szuka żony". Startuje 10. edycja randkowego show. Kim są uczestnicy?

"Rolnik szuka żony". Startuje 10. edycja randkowego show. Kim są uczestnicy?

Marta Manowska
Marta Manowska
Źródło zdjęć: © AKPA
17.09.2023 11:59

Już dziś emisja pierwszego odcinka. Kto weźmie udział w programie?

17. września rozpocznie się 10. sezon programu rozrywkowego "Rolnik szuka żony", który od 2014 roku nadawany jest przez stację TVP1. Show od samego początku prowadzi uwielbiana przez widzów Marta Manowska. W tej edycji wśród rolników znalazły się dwie przepiękne kobiety.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rolnik szuka żony". Rusza nowy, 10. sezon show

"Rolnik szuka żony" to jeden z najchętniej oglądanych formatów. Swój udział w programie zgłaszają single, którzy na co dzień związani są z rolnictwem. Do uczestników nadsyłane są listy, a do programu przechodzą ci, którzy otrzymali ich najwięcej. W tej edycji wśród pięciu rolników pojawią się dwie kobiety. 

"Są bardzo silne, osiągnęły życiowy sukces, zrobiły dużą karierę zawodową. Obie jednak odczuwają brak bliskiej osoby w życiu" - zdradziła Marta Manowska. 

10. edycja programu "Rolnik szuka żony". Kim są uczestnicy?

Oto, jak prowadząca opisała w skrócie nowe twarze. Zdobyła się na ciepłe słowa.

"Mamy fajną osobę, która ma 40 lat. To Waldi, bardzo ciekawy i energetyczny człowiek, który kocha muzykę i film, jest na pewno godny uwagi. Jest też bardzo młody chłopak, którego wsparła rodzina. Mamy też przystojniaka, który jest bardzo ciepłym dobrym człowiekiem. Będzie serca damskie roztapiać. Skład mamy olimpijski" - wyznała w rozmowie z Shownews. 

Poznajmy bliżej uczestników i uczestniczki 10. edycji "Rolnika".

Jedną z dwóch kobiet, która weźmie udział w najnowszej edycji show jest Agnieszka. Ma 40 lat i szuka mężczyzny w zbliżonym wieku. Od dzieciństwa pasjonują ją konie, ma nawet własną stadninę. Agnieszka zdecydowała się na udział w programie "Rolnik szuka żony", ponieważ w pewnym momencie poczuła się samotna. Chciałaby poznać kogoś, kto ma poukładane życie, poczucie humoru i cierpliwość. 

Druga kobieta, którą zobaczymy w programie to Anna. Ma 35 lat i ma wszechstronne umiejętności. Prowadzi własny salon kosmetyczny, choć z wykształcenia jest dziennikarką. Razem z bratem uprawia pomidory i ogórki szklarniowe. Ania jest po rozwodzie. Do programu zgłosiła się, ponieważ pragnie poznać mężczyznę, z którym mogłaby założyć rodzinę.

Dariusz to najmłodszy uczestnik tej edycji. Ma 27 lat i mieszka na wsi, gdzie prowadzi gospodarstwo. Darek chciałby poznać kobietę, która będzie chciała tak jak on zostać na wsi i tam założyć rodzinę. 

Z kolei Artur ma 28 lat i razem z rodzina uprawia gospodarstwo na Mazowszu. Jest niezwykle zaangażowany w to, co robi, ale mimo to znajduje także czas na swoją pasję, jaką jest motoryzacja. 

Ostatnim uczestnikiem programu jest 41-letni Waldemar. Ma wiele zainteresowań, kocha taniec towarzyski, muzykę, podróże, grę w darta oraz kręgle. Waldek na wstępie zaznaczył, że szuka kogoś, z kim będzie mógł spędzać czas i dodał, że nie jest w stanie zaakceptować arogancji, nałogu palenia i impulsywności. Mężczyzna ma 7-letniego syna i liczy na to, że jego przyszła partnerka zaakceptuje ten fakt. 

Będziecie oglądać?

  • Dariusz
  • Waldek
  • Anna
  • Agnieszka
  • Artur
[1/5] DariuszŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także