"Rolnik szuka żony". Wielkie wydarzenie w rodzinie Magdy. Przekazała radosną nowinę

Magdalena Kuźnicka
Magdalena Kuźnicka
Źródło zdjęć: © Instagram.com

26.09.2023 12:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda była uczestniczką programu "Rolnik szuka żony". Niedawno drugi raz została mamą, a teraz przekazała kolejne radosne informacje. Podzieliła się nawet filmikiem. To dla niej i jej rodziny ogromne wydarzenie.

Magda Kuźnicka wzięła udział w siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Niestety, nie znalazła miłości przed kamerami. Jednak gdy edycja dobiegła końca, wróciła do listów, które otrzymała i postanowiła dać szansę jednemu z mężczyzn, którzy do niej napisali.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rolnik szuka żony": Magda dała szansę Kubie

Magda, podczas kręcenia odcinków programu, zaprosiła do swojego domu trzech mężczyzn. Żaden jednak nie spodobał jej się na tyle, by dać mu szansę. Jednak postanowiła skontaktować się z Kubą, który także napisał do niej, ale ostatecznie nie wziął udziału w nagraniach.

Między parą szybko zaiskrzyło i okazało się, że to właśnie był strzał w dziesiątkę. Para zakochała się w sobie i stworzyła rodzinę. Dziś są już po ślubie, a także mają dwoje dzieci. Kilka miesięcy temu powitali na świecie drugą pociechę. Teraz Magda przekazała szczęśliwe wieści swoim fanom za pomocą mediów społecznościowych.

"Rolnik szuka żony" - chrzest święty dziecka Magdy

n

Magda podzieliła się informacją, że po tym, jak powitali w rodzinie córeczkę, Martynkę, odbył się jej chrzest święty. Z pewnością była to ważna uroczystość w życiu Kuźnickich oraz ich bliskich.

Chrzest Święty Naszego Aniołka i moje 30 urodziny. Cudowny czas . Dziękujemy wam kochani że byliście z nami w tak ważnym dniu.

Fani przekazali najlepsze życzenia.

  • Wyglądacie cudownie. Widać, że jesteś bardzo szczęśliwa. Życzę wszystkiego co najlepsze.
  • Wszystkiego najlepszego dla Was.
  • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i Błogosławieństwa Bożego dla córeczki.


Jesteście fanami tej rodziny?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także