Roxie Wegiel jest fanką Dagmary Kaźmierskiej. Nosiła przy sobie zdjęcie "Królowej życia"?

Roxie Wegiel jest fanką Dagmary Kaźmierskiej. Nosiła przy sobie zdjęcie "Królowej życia"?

Roksana Węgiel jest fanką Dagmary Kaźmierskiej
Roksana Węgiel jest fanką Dagmary Kaźmierskiej
Źródło zdjęć: © Instagram.com, KAPIF | KAPiF.pl
03.02.2024 13:24

Roksana Węgiel nieoczekiwanie przyznała, że bardzo cieszy się z faktu, że w "Tańcu z gwiazdami" wystąpi obok Dagmary Kaźmierskiej. Roxie ma być fanką "królowej życia" o kryminalnej przeszłości. Do tego stopnia, że nosiła przy sobie jej zdjęcie?

Najnowsza odsłona "Tańca z gwiazdami" rzeczywiście powita widzów plejadą gwiazd. Polsat postawił na takie postacie krajowego show-biznesu jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Maffashion czy Roksana Węgiel. Ta ostatnia w wywiadzie przyznała, że bardzo cieszy się na wspólną taneczną przygodę z kontrowersyjną Dagmarą Kaźmierską. Roxie do dziś jest fanką "Królowych życia"?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roksana Węgiel przyznała, że jest fanką Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Wielu widzom przeszkadza, że w programie zatańczy gwiazda skazana prawomocnym wyrokiem. Okazuje się, że do fanek "królowej życia" zalicza się Roksana Węgiel.

Wielokrotnie wspominałam o tym moim fanom, że jak byłam młodsza, to oglądałam "Królowe życia" i to był mój ulubiony serial. Ja nawet miałam kiedyś Dagmarę na tapecie, więc jestem fanką i bardzo się cieszę, że jesteśmy razem w programie. Poznałam ją dzisiaj, jest super — zdradziła Roxie w rozmowie z Eską.

Piosenkarka przyznała, że obecność niektórych gwiazd była dla niej argumentem za przyjęciem propozycji udziału w "Tańcu z gwiazdami".

Roxie Węgiel wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" ze względu na Dagmarę Kaźmierską?

Roksana Węgiel nie ukrywa, że jest bardzo zadowolona ze składu uczestników 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Otwarcie mówiła o tym, że wahała się przed przyjęciem propozycji Polsatu. Przekonać miała ją obecność Dagmary Kaźmierskiej i Maffashion.

W ogóle mamy świetną ekipę, ale tak mówię, gdy dowiedziałam się, że będzie Julka, będzie Dagmara i jeszcze kilka innych nazwisk, to stwierdziłam: "Dobra, wchodzę w to, będzie fajnie!" - podsumowała.

Być może 19-letnia wokalistka i 48-letnia gwiazda "Królowych życia" zaprzyjaźnią się na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Roksana Węgiel w "Tańcu z gwiazdami"
Roksana Węgiel w "Tańcu z gwiazdami"© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także