Roxie Wegiel jest fanką Dagmary Kaźmierskiej. Nosiła przy sobie zdjęcie "Królowej życia"?

Roksana Węgiel jest fanką Dagmary Kaźmierskiej
Roksana Węgiel jest fanką Dagmary Kaźmierskiej
Źródło zdjęć: © Instagram.com, KAPIF | KAPiF.pl

03.02.2024 13:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Roksana Węgiel nieoczekiwanie przyznała, że bardzo cieszy się z faktu, że w "Tańcu z gwiazdami" wystąpi obok Dagmary Kaźmierskiej. Roxie ma być fanką "królowej życia" o kryminalnej przeszłości. Do tego stopnia, że nosiła przy sobie jej zdjęcie?

Najnowsza odsłona "Tańca z gwiazdami" rzeczywiście powita widzów plejadą gwiazd. Polsat postawił na takie postacie krajowego show-biznesu jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Maffashion czy Roksana Węgiel. Ta ostatnia w wywiadzie przyznała, że bardzo cieszy się na wspólną taneczną przygodę z kontrowersyjną Dagmarą Kaźmierską. Roxie do dziś jest fanką "Królowych życia"?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roksana Węgiel przyznała, że jest fanką Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Wielu widzom przeszkadza, że w programie zatańczy gwiazda skazana prawomocnym wyrokiem. Okazuje się, że do fanek "królowej życia" zalicza się Roksana Węgiel.

Wielokrotnie wspominałam o tym moim fanom, że jak byłam młodsza, to oglądałam "Królowe życia" i to był mój ulubiony serial. Ja nawet miałam kiedyś Dagmarę na tapecie, więc jestem fanką i bardzo się cieszę, że jesteśmy razem w programie. Poznałam ją dzisiaj, jest super — zdradziła Roxie w rozmowie z Eską.

Piosenkarka przyznała, że obecność niektórych gwiazd była dla niej argumentem za przyjęciem propozycji udziału w "Tańcu z gwiazdami".

Roxie Węgiel wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" ze względu na Dagmarę Kaźmierską?

Roksana Węgiel nie ukrywa, że jest bardzo zadowolona ze składu uczestników 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Otwarcie mówiła o tym, że wahała się przed przyjęciem propozycji Polsatu. Przekonać miała ją obecność Dagmary Kaźmierskiej i Maffashion.

W ogóle mamy świetną ekipę, ale tak mówię, gdy dowiedziałam się, że będzie Julka, będzie Dagmara i jeszcze kilka innych nazwisk, to stwierdziłam: "Dobra, wchodzę w to, będzie fajnie!" - podsumowała.

Być może 19-letnia wokalistka i 48-letnia gwiazda "Królowych życia" zaprzyjaźnią się na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Roksana Węgiel w "Tańcu z gwiazdami"
Roksana Węgiel w "Tańcu z gwiazdami"© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także