"Sanatorium miłości". Kolejna para przygotowuje się do ślubu. O kogo chodzi?

"Sanatorium miłości". Kolejna para przygotowuje się do ślubu. O kogo chodzi?

Marta Manowska
Marta Manowska
Źródło zdjęć: © AKPA
22.09.2023 17:59

Anna i Zbigniew to byli uczestnicy uwielbianego przez widzów programu "Sanatorium miłości". Ich początki nie były łatwe. Teraz para planuje ślub.

Anna Król i Zbigniew Zamroz początkowo nie przypadli sobie do gustu. Dopiero później uczucie dało o sobie znać. Mimo wielkiej odległości - ona z gór, a on znad morza - nie zniechęcili się. Teraz planują ślub.  

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna i Zbigniew z "Sanatorium miłości" - historia związku

"Sanatorium miłości" to program, w którym samotni seniorzy mają szansę na znalezienie miłości. Do "Sanatorium" zgłaszają się osoby po przejściach - rozwodnicy, wdowcy oraz ci, którzy dotąd nie znaleźli prawdziwego uczucia w swoim życiu. Program, który prowadzi Marta Manowska cieszy się ogromną popularnością. W trzeciej edycji poznaliśmy Annę z Rytra, której pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem. W programie szukała szczerego i opiekuńczego partnera. Choć z początku nic na to nie wskazywało, teraz bohaterka szykuje się do ślubu. 

Anna i Zbigniew z "Sanatorium miłości. Zaręczyny w "Pytaniu na Śniadanie"

Uczestnicy 3. edycji "Sanatorium miłości" zaręczyli się na oczach milionów widzów. Zbigniew poprosił Anię o rękę pod koniec 2021 roku w "Pytaniu na śniadanie". Choć uczestniczka była zaskoczona oświadczynami ukochanego, od razu się zgodziła. Teraz zakochani przygotowują się do ślubu. Data ceremonii nie jest jeszcze znana.

Co Wy na to?

  • Ania i Zbigniew
  • Ania i Zbigniew
  • Ania i Zbigniew
  • Ania i Zbigniew
  • Ania i Zbigniew
[1/5] Ania i ZbigniewŹródło zdjęć: © Facebook
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także