"Sanatorium Miłości" podbiło Nowy York. Kuracjuszki zadały szyku na Manhattanie

Sanatorium Miłości
Sanatorium Miłości
Źródło zdjęć: © Instagram

02.10.2023 19:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mariola Różalska i Mariola Baruk, uczestniczki show "Sanatorium miłości", spotkały się w Nowym Jorku. Autem z logo programu przemierzały Piątą Aleję. Z jakiej okazji tam się znalazły?

Uczestniczki "Sanatorium miłości" zadały szyku w Nowym Jorku. Berlinka odwiedziła Lucy i aktywnie spędzają czas na zwiedzaniu miasta. Wzięły też udział w wyjątkowym wydarzeniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Sanatorium miłości". Wakacje życia u Lucy

Berlinka została zaproszona przez koleżankę z programu "Sanatorium miłości", by spędziła u niej trochę czasu. Okazało się, że obie panie bardzo miło spędzają ze sobą czas. Wakacje w Stanach Zjednoczonych muszą być ekscytujące, nawet jeśli pogoda nie zawsze dopisuje, o czym poinformowała Lucy.

Niestety czas leci nam za szybko. Mariola już leci do Polski w środę... Pogoda nam nie dopisała przez kilka dni i nie zdążyłyśmy zwiedzić wszystkiego, co planowałyśmy. W najbliższych dniach pojedziemy jeszcze na Manhattan i na Times Square - wyznała Shownews.

Obie kobiety spędziły nawet chwilę na Dominikanie!

"Sanatorium miłości" na wielkiej paradzie

Uczestniczki show udały się także na paradę z okazji Dnia Pułaskiego. Uroczystość, która upamiętnia Kazimierza Pułaskiego, odbywa się co roku od 1937! Panie jechały specjalnym samochodem z logo "Sanatorium miłości".

Na paradę szykowałyśmy się od kilku dni, miałyśmy na nią specjalne, biało-czerwone stroje. Berlinka była dzisiaj tak bardzo podekscytowana, że popłakała się ze wzruszenia! W USA bardzo się jej podoba, a szczególnie Parada Pułaskiego, gdzie naprawdę było pełno ludzi. Dzisiaj było przepięknie, biało-czerwono, panowała niesamowita, nie do zapomnienia atmosfera - powiedziała Lucy Shownews.

Jesteście fankami obu Pań?

  • "Sanatorium miłości" Berlinka i Lucy
  • "Sanatorium miłości" Berlinka i Lucy
[1/2] "Sanatorium miłości" Berlinka i LucyŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także