Sandra Hajduk i Anna Senkara w "Dzień dobry TVN". Internauci zwracają uwagę na jedno: "Zlitujcie się"

Dzień dobry TVN
Dzień dobry TVN
Źródło zdjęć: © Instagram

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzisiejsze wydanie "Dzień dobry TVN" poprowadziły Sandra Hajduk i Anna Senkara. Na oficjalnym profilu śniadaniówki pojawiło się wspólne zdjęcie prezenterek. Internauci ruszyli do komentowania.

Kilka miesięcy temu do ekipy "Dzień dobry TVN" dołączyły Anna Senkara i Sandra Hajduk i od tego czasu wspólnie prowadzą program śniadaniowy TVN. Czy nowe prowadzące przypadły widzom do gustu? 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Senkara i Sandra Hajduk w "Dzień dobry TVN"

Prowadzące program zaczęły swoją współpracę kilka miesięcy temu. Na plan wychodzą razem, ale przedtem przygotowują się w oddzielnych pomieszczeniach. Każda z nich ma bowiem własne nawyki. 

Ja mam taki rytuał, że przed programem słucham muzyki, która jest mi bardzo bliska, która mnie nakręca, napędza. To jest dla mnie bardzo ważne - tłumaczyła kiedyś Sandra Hajduk w jednym z wywiadów.
Sandra bierze swój team, zamykają się, słuchają muzy i potem wychodzi cała po prostu na różowo - dopowiedziała wówczas Anna.

A jak czas przed wyjściem do studia spędza Ania?

Ja szykuję się na górze, już w studiu, w garderobie, bo jestem taka, że wolę, jak są ludzie wokół. Nie mam tego niepokoju, że jestem sama, zostawiona gdzieś w kącie. Nie, ja bardzo lubię atmosferę planu, tu dźwiękowcy, operatorzy, jak coś się dzieje. Wpadam wtedy właśnie w taki telewizyjny rytm - podsumowała.

Internauci komentują stylizacje prowadzących "Dzień dobry TVN"

Od ich debiutu minęło sporo czasu. Czy prowadzące przypadły do gustu telewidzom? Pod ich ostatnim zdjęciem na instagramowym profilu "Pytania na śniadanie" pojawiły się sprzeczne głosy.

Fantastycznie wyglądają dziewczyny!!!# Nie wiem czy mają świadomość jak wiele z nas czeka na ich stylówki , fajne , nie oczywiste,nie sztampowe …. Najbardziej inspirujące!!!!
Drogie Panie zlitujcie się to jest TV a nie odpust.
Czy DDTVN naprawdę tak mocno pikuje w dół. Duet który mocno odstaje od pozostałych prowadzących i pozostawia wiele do życzenia. Wywiad ze skoczkiem żenujący.
Nie da się już Was oglądać. Ciągle blok reklamowy. Ile można. Prowadzące super ale te reklamy to przesada. Niestety musiałam przełączyć.
Uwielbiam te Panie.
Dwie piękne kobiety na zdjęciu ładnie wyglądacie razem obie ładne macie sukienki obie ładne nogi macie obie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także