Sandra Hajduk i Maciej Dowbor tworzyli w "Dzień Dobry TVN" parę, która przypadła do gustu wielu widzom. Fani doceniali energię między prowadzącymi i ich poczucie humoru. Hajduk postanowiła pożegnać ekranowego partnera postem opublikowanym na Instagramie. - Dowbor, Nicponiu. Dwa lata temu Byłeś dla mnie jak zawiniątko dostarczone pod drzwi przez kuriera, który obiecał mocne doznania. Nie pomylił się ten kurier - rozpoczęła wpis, w którym nie brakowało emocji.
Dom Koroniewskiej i Dowbora w Hiszpanii. Wielki salon i basen w ogrodzie!
Sandra Hajduk żegna Macieja Dowbora po odejściu z "Dzień Dobry TVN"
Sandra Hajduk w poście nie ukrywała, że współpracy z Maciejem Dowborem zawdzięcza własny rozwój. Podkreśliła, że dziennikarz urzekł ją poczuciem humoru i autentycznością. - Otworzyłeś mnie na mnie samą w telewizji. Zawsze kiedy wydawało mi sie, że nasze poczucie humoru spotka się z niezrozumieniem przekonywałeś, że jest właściwe, bo jest nasze. Przy bie jako współprowadzącym ten szalony program utwierdziłam się w przekonaniu, że autentyczność i zgodność z samym sobą jest największą wartością w tej pracy - wyznała. Hajduk poinformowała, że po około 700 godzinach wspólnej pracy na planie "Dzień Dobry TVN" czuje, jakby zyskała nie przyjaciela, ale wręcz brata.
ZOBACZ TAKŻE: Maciej Dowbor żegna się z "Dzień dobry TVN". Jędrzejak zaskoczony. "Dowiedziałem się jak widzowie"
Maciej Dowbor odpowiedział na pożegnanie Sandry Hajduk. Internauci wzruszeni
Wzruszony Maciej Dowbor odpowiedział na wpis Sandry Hajduk w komentarzu na Instagramie. - Sandra - ale wiesz, że to nie koniec z nami. Tak łatwo się mnie nie pozbędziesz ze swojego życia! - napisał. Post komentowali także widzowie, którzy cenili duet Dowbora i Hajduk oraz postacie znane z show-biznesu. Wzruszenia nie kryła między innymi żona Maćka. - Ale się wzruszyłam. On wie. Ty wiesz. Twoja autentyczność, prawda, wdzięk są naprawdę wyjątkowe. My z Tobą jeszcze nie skończyliśmy. I zyskaliśmy dwie fantastyczne osoby w swoim życiu! - podsumowała Joanna Koroniewska.