Sandra Kubicka komentuje występy podczas konkursu Eurowizji. "Mój syn nie będzie odprawiał rytuałów satanistycznych"

Sandra Kubicka komentuje występy podczas konkursu Eurowizji. "Mój syn nie będzie odprawiał rytuałów satanistycznych"

11.05.2024 18:41, aktualizacja: 11.05.2024 19:03

Sandra Kubicka skomentowała występ Luny i odniosła się do tematu Eurowizji. "To był jakiś rytuał, rytuał odprawiany na oczach całego świata. To jest straszne w jakim kierunku idzie świat".

Sandra Kubicka spodziewa się dziecka. Wiemy, że będzie to chłopiec, zdradziła też, jakie imię wybrała dla syna. Zapytaliśmy, co sądzi o występie Luny podczas konkursu Eurowizji. Jak to skomentowała?

Sandra Kubicka o hejcie na Lunę

W rozmowie z naszą reporterką, Karoliną Motylewską, oceniła występ Luny. Jak skomentowała hejt, z jakim spotkała się młoda artystka?

Ona z siebie dała wszystko. Ten konkurs jest niezależny od niej. To nie my głosowaliśmy. Pewnie jakby Polska mogła głosować, to nasza reprezentantka by wygrała. Jak my się zmobilizujemy jako Polacy, to potrafimy wiele, ale też potrafimy hejtować na maksa. Abstrakcja. Jak można hejtować kogoś za to, że przegrał.

A jak oceniła pozostałe występy? Zdaniem Sandry, Eurowizja nie jest już dla każdego, jak to było kiedyś.

Ten szatan na pewno mi się nie podobał. To nie był występ. To był jakiś rytuał, rytuał odprawiany na oczach całego świata. To jest straszne, w jakim kierunku idzie świat. (...) To jest straszne, że nasze dzieci na to patrzą i muszą się do tego przyzwyczajać. Kiedyś Eurowizja była dla każdego, a teraz musisz mieć ukończone 16 lat.

Sandra Kubicka chce dać synowi prawo wyboru

Przed czym chciałaby uchronić synka?

Przed takimi abstrakcjami właśnie. Na pewno mu wytłumaczę, że ludzie popełniają błędy, żeby był tego świadomy. Chcę mu przekazać prawdziwe wartości. Dlatego nie będziemy pokazywać go na Instagramie. Jak on dorośnie i zadecyduje, że chce być w show-biznesie, to będzie. Nie będę go pchać na siłę. Może będzie chciał być prawnikiem, albo lekarzem. Niech on ma wolny wybór. Nie będziemy mu wyznaczać drogi, niech sam zadecyduje. Ale na pewno nie będzie odprawiał rytuałów satanistycznych.
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także