Sensacyjny powrót w "Na dobre i na złe"? Jest pomysł na Żmijewskiego i Foremniak

Sensacyjny powrót w "Na dobre i na złe"? Jest pomysł na Żmijewskiego i Foremniak

Foremniak i Żmijewski powrócą do "Na dobre i na złe"? (fot. KAPiF)
Foremniak i Żmijewski powrócą do "Na dobre i na złe"? (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
25.02.2024 19:52

Fani "Na dobre i na złe" doświadczą już wkrótce sensacyjnego powrotu? Scenarzyści dyskutują już o tym, jak zaaranżować powrót postaci z pierwszych sezonów serialu. Za kulisami coraz częściej mówi się o Arturze Żmijewskim i Małgorzacie Foremniak.

Na dobre i na złe to bez wątpienia kultowa produkcja. Serial zadebiutował na antenie w 1999 roku i jest kręcony do tej pory. Dzięki pierwszym sezonom ogólnopolską sławę zyskali m.in. Artur Żmijewski i Małgorzata Foremniak.

Patrząc na statystyki ciężko jednak nie zauważyć, że oglądalność z sezonu na sezon spada. Dlatego też scenarzyści starają się znaleźć sposób na to, aby skutecznie ją zwiększyć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Na dobre i na złe" - będą duże powroty?

Aby odnowić zainteresowanie serialem o losach chirurgów, powstał plan na to, aby ponownie zaangażować do obsady aktorów i aktorki kojarzone ze szczytem popularności Na dobre i na złe. Ten pomysł z pewnością mógłby obudzić wspomnienia wśród najbardziej zagorzałych widzów.

Jak dowiedział się Plotek, scenarzyści myślą najintensywniej o Żmijewskim i Foremniak. Osoba z produkcji zdradziła, że trwają ożywione dyskusje na ten temat:

Nie jest tajemnicą, że najmilej widziany jest powrót Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego. Tym bardziej że w serialu jest ich córka, czyli Julka Burska. Satysfakcjonowałby ich nawet angaż tych gwiazd tylko na jeden odcinek.

Pomysłodawcy powołują się na sukcesy zagranicznych seriali, które co jakiś czas stawiają na powroty znanych postaci. Jest już pewien plan na to, jak można by zrealizować to na gruncie polskiego przeboju.

W amerykańskich "Chirurgach" dawne gwiazdy serialu, co jakiś czas pojawiają się gościnnie i w "Na dobre i na złe" chcą iść tym tropem. Świetnym pretekstem do ściągnięcia rodziców Julki byłaby np. jakaś ważna uroczystość rodzinna.

Cieszylibyście się?

Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski zaliczą powrót do "Na dobre i na złe"? (fot. KAPiF)
Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski zaliczą powrót do "Na dobre i na złe"? (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także