Skandale po finale ósmej edycji "Love Island" nie cichną. Co z Karoliną i Bartkiem?

"Love Island 8"
"Love Island 8"
Źródło zdjęć: © Instagram

23.10.2023 16:26

Program "Love Island" miał już swój wielki finał, ale skandale wokół uczestników zdają się nie mieć końca. Co tym razem się wydarzyło?

Ósma edycja "Love Island" zakończyła się dramatem Jaqueline, kiedy Bartek jeszcze przed wylotem do kraju został przyłapany w łóżku z Karoliną. Po wszystkim porzucona Jaqueline zrelacjonowała cały bieg wydarzeń na Instagramie. Karolina i Bartek także nie byli bierni i przedstawili swoją wersję. Głos w sprawie zdążyła już zabrać nawet sama prowadząca, Karolina Gilon.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Love Island 8". Co z Karoliną i Bartkiem?

Po wielkim finale Bartek miał wrócić do Polski z Jaqueline, jednak ta oznajmiła: "Wracam jako singielka". Wszystko dlatego, że Bartek został przyłapany w jednoznacznej sytuacji z Karoliną jeszcze przed wylotem do Polski. Jaqueline opowiedziała o wszystkim na Instagramie, relacjonując krok po kroku, co wydarzyło się po finale. Później transmisję na żywo zorganizowała Karolina, która tłumaczyła swój punkt widzenia w całej sprawie. Bartek, który dołączył do swojej nowej wybranki w czasie live’a podkreślał, że telewizja nie pokazuje wszystkiego, co dzieje się za kulisami. Na Bartka i Karolinę wylał się hejt, jednak oni zdają się tym nie przejmować. Niedawno wybrali się na wspólny wypad w góry. Para udostępniała masę zdjęć z tej wyprawy, a z fotografii wynikało, że rzeczywiście dobrze im ze sobą.

"Love Island". Bartek i Karolina razem na treningu

Zdaje się, że świeżo upieczona para nie może bez siebie żyć. Na TikToku pojawiło się nagranie, które przedstawia Karolinę i Bartka wracających z treningu. Oboje są uśmiechnięci, zadowoleni i szczęśliwi. Czy to sport ich połączył? Karolina jest miłośniczką sztuk walki, a Bartek jest koszykarzem. Być może to było spoiwem w ich relacji? 

  • "Love Island 8"
  • "Love Island 8"
  • "Love Island 8"
  • "Love Island 8"
  • "Love Island 8"
  • "Love Island 8"
  • "Love Island 8"
  • "Love Island 8"
  • "Love Island 8"
[1/9] "Love Island 8"Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także